Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9758 miejsce

Czas Honoru. Powstanie. Nowe odcinki od 7 września

W 70. rocznicę powstania warszawskiego odbyła się prapremiera pierwszego odcinka siódmego sezonu serialu "Czas Honoru". Tym razem cofnęliśmy się do roku 1944 r.

 / Fot. Zrzut ekranu/czashonoru.tvp.plSiódmy i zarazem ostatni sezon "Czasu Honoru" rozgrywa się w czasach powstania warszawskiego. Nie jest to więc kontynuacja losów znanych bohaterów, bo szósta seria zakończyła się w 1946 r.

Trwają przygotowania do powstania. Wśród bohaterów znajdziemy Michała, Bronka, Władka i Janka. Cichociemni dostają przydział do specjalnej kompanii, która ma osłaniać Komendę Główną Armii Krajowej. Akcja rozpoczyna się w momencie, gdy dowódca wydaje rozkaz odebrania kuriera rządu londyńskiego, który wyląduje pod Warszawą.

Prapremierowy odcinek został wyemitowany w piątek, 1 sierpnia o godzinie 20.10 w TVP2. Kolejne odcinki zobaczymy od 7 września w każdą niedzielę o 21.10 również w Dwójce.

Reżyserem siódmej serii jest Jan Hryniak. Scenariusz napisali: Ewa Wencel i Jarosław Sokół. Za zdjęcia odpowiadał Piotr Śliskowski. W obsadzie znajdziemy m.in. Jana Wieczorkowskiego, Macieja Zakościelnego, Antoniego Pawlickiego, Jakuba Wesolowskiego, Agnieszkę Więdłochę, Magdalenę Różczkę, Karolinę Gorczycę, Edytę Olszówkę, Borysa Szyca - podaje TVP.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Żeby tylko nie umknęło!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.