Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23821 miejsce

"Czas honoru": ruszają zdjęcia do ostatniej serii

Już w kwietniu ruszają zdjęcia do ostatniej serii serialu „Czas honoru”. Głównym bohaterem serii będzie ... Powstanie Warszawskie.

Czas Honoru / Fot. mat. TVPTym razem z bohaterami popularnego serialu cofniemy się do czasu Powstania Warszawskiego. Tym samym na ekranie spotkamy się z znowu z Jankiem (Antonii Pawlicki) i Celiną (Olga Bołądź).

Obok Władka, Michała, Bronka i Janka pojawią się także: Wilk, Adam, Mickiewicz, Apacz, Irena, Bambo i Zosia. W ich role wcielą się m.in. Borys Szyc, Edyta Olszówka, Ireneusz Czop, Mariusz Bonaszewski, Adam Fidusiewicz.

Tłem akcji będą wydarzenia z ostatnich dni przed wybuchem Powstania oraz losy przyjaciół podczas powstańczych walk. Oczywiście bohaterowie serialu dostaną do wypełnienia specjalne zadania. Jak poradzą sobie z ich wykonaniem? Kto zdąży na miejsce wyznaczonych zbiórek, a kto trafi do szpitala w pierwszych dniach Powstania? Widzowie TVP dowiedzą się już jesienią 2014 r.

Zdjęcia do ostatniej serii serialu ruszają 29 kwietnia i zakończą się 12 sierpnia. Plan zdjęciowy będzie przenosił się między Milanówkiem, Warszawą i Dolnym Śląskiem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Poza tym, daj sobie trochę luzu... Wymień w tytule filmu dwie literki i... już nie będziesz cierpiał jako historyk.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Grzesiu, czy Ty musisz wszystko zaraz popsuć...? Lud musi mieć przecież igrzyska. Tobie mam to przypominać? Ni będzie Ci miło, gdy jako historyk usiądziesz przed szklanym ekranem i popatrzysz, jak duży Jaś wyobraża sobie prawdziwą jatkę...? A przy tym posłuchasz filozoficzno-etycznych dialogów na wysokim poziomie, nie takich jak my tu na FB prowadzimy (tak na W24 moja żona mówi, gdy za często tu zaglądam)?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pożal się ludu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.