Facebook Google+ Twitter

Czas Katatonii - koncert w Krakowie

Już jutro w krakowskiej Rotundzie, pojutrze w warszawskiej Stodole - organizatorzy zapraszają na powitanie pierwszych dni wiosny w klimacie doom metalu.

Katatonia - Night is the new day / Fot. http://katatonia.comSzwedzki zespół odwiedzi Polskę w ramach tour New Night Over Europe 2010. Trasa połączona jest z promocją najnowszego - ósmego już albumu "A Night Is A New Day" wydanego na początku listopada 2009. Miłośników nie trzeba przekonywać do uczestnictwa w koncertach. Niezdecydowani powinni zdecydować, czy nadal chcą opierać się hipnotycznemu urokowi muzyki Katatonii.

Nowy album uchodzi za jeden z najbardziej różnorodnych w twórczości zespołu, jednocześnie zyskał uznanie krytyków. Poszukując nowych inspiracji, Katatonia wciąż stanowi jedną z najlepszych marek na światowej scenie metalowej.

Debiutancki krążek "Dance Of December Souls" uznawany jest za kamień milowy doom metalu, Katatonia dzięki niemu zaczęła być wymieniana jednym tchem z tak ważnymi grupami jak Paradise Lost czy My Dying Bride. Zespół nie poprzestaje na tym, co już osiągnął, czego efektem są regularnie pojawiające się nowe albumy.

Obecnie zespół koncertuje w składzie: Jonas Renkse – wokal, Anders Nyström - gitara elektryczna, Fredrik Norrman - gitara elektryczna, Mattias Norrman - gitara basowa, Daniel Liljekvist – perkusja.

bilety - 79zł
w dniu koncertu - 89zł

www.rotunda.pl
http://katatonia.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

żałuję, że mnie nie będzie. wprawdzie widziałam ich parę razy, ale jakoś lubię ich koncerty bardzo :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeżeli uważasz tak jak ja :Kliknij gwiazdkę, bo to najsympatyczniejszy komentarz dla autora lub napisz, sfotografuj lepiej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.