Facebook Google+ Twitter

Czas na Coke Live Music Festival 2012! Rusza już w ten weekend

Snoop Dogg, Placebo czy The Killers - to tylko niektóre gwiazdy, które już w najbliższy weekend wystąpią podczas krakowskiego festiwalu. W tym roku nie zabraknie muzycznej mieszanki zespołów z Polski i zagranicy, do czego przyzwyczaili nas już organizatorzy Coke Live Music Festival.

Podczas zeszłorocznego Coke Live Music Festival / Fot. Piotr DrabikWedług szacunków organizatorów, podczas zeszłorocznej edycji Coke Live Music Festival na krakowskim lotnisku Czyżyny bawiło się 30 tys. osób. Już w ten weekend nadarza się okazja aby poprawić ten wynik - lepem na fanów muzyki rockowej mają być takie grupy jak The Killers i Placebo, a miłośników hip-hopu Snoop Dogg czy The Roots. Ci pierwsi doskonale wiedzą jak na CLMF bawi się krakowska publiczność, ponieważ gościli na tej imprezie w 2009 r., natomiast londyńskie Placebo zapewne zasłuży sobie na przychylne recenzje, za swoją mieszankę alternatywnego rocka z Indie Rock. Pozostając w temacie gitarowych brzmień, nie można zapominać o rodzimych muzykach rockowych, którzy zaprezentują się w Krakowie. A wśród nich Muchy z premierowym repertuarem z najnowszej płyty czy zawsze gotowi na mocne granie Cool Kids Of Death.

Patrząc na line up zbliżającego się wielkimi krokami Coke Live Music Festival 2012, w konfrontacji gatunków muzycznych najbardziej obronną ręką wychodzi właśnie rock, ale marka krakowskiego festiwalu nie pozwala na ograniczenie hip hopu, i to tego w najlepszym wydaniu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.