Facebook Google+ Twitter

Czas na Dzień Gniewu. Protest przeciwko Tuskowi

 • Autor usunął profil

 • Data dodania: 2012-03-14 15:02

Ruch Wolności i Godności szykuje manifestację "Dzień Gniewu" przeciwko premierowi Tuskowi. Dojdzie do niej 21 marca wieczorem.

 / Fot. Plakat informacyjny"Mówimy 5 x nie dla: ACTA, Paktu Fiskalnego, Niszczenia oświaty, Bezprawia ZUS-u i rządu Donalda Tuska!" - informuje inicjator protestu. Przy okazji przypomina, że podczas manifestacji nie wolno, w żaden sposób, akcentować swojego poparcia dla jakichkolwiek partii politycznych.

Organizatorzy proszą uczestników o przyniesienie kukieł premiera i ministrów, które zostaną spalone symbolicznie, aby "rząd przeminął równie szybko jak zima". Zachęcają też, żeby zabrać ze sobą wszelkie flagi, transparenty, emblematy.

Pośród skandowanych haseł pojawią się takie jak: "Wczoraj Moskwa, dziś Bruksela wolność ludziom znów odbiera!", "Nie płacimy waszych długów!", "Rząd na bruk, bruk na rząd!", "Panie Tusk - znieś nam ZUS!", "To nie nasze zadłużenie!", "Chcemy normalności dla przedsiębiorczości!".

Na Facebooku przeczytacie o szczegółach zdarzenia (zakładka "Informacje"). Celem głównym jest ustąpienie premiera i jego rządu, a także pociągnięcie winnych obecnego stanu państwa do odpowiedzialności.

Zgodnie z planem, protest odbędzie się we wszystkich miastach wojewódzkich:
Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

tomalakowalski
 • tomalakowalski
 • 19.03.2012 23:49

czego się ta ekipa nie dotknie to spieprzy, brałem to na miękko ale ich łapy sięgają do mojej emerytury. DOŚĆ, MÓWIĘ NIE!

Komentarz został ukrytyrozwiń
mikołajek
 • mikołajek
 • 18.03.2012 19:40

O rzeż !
Trzeba będzie się na ten event jakoś przygotować .
Oprócz kukieł pań ministra , panów ministrów , emblematów , flag itd. proponuję prawe lub lewe , jak kto preferuje , dłonie przyodziać w czarne rękawice. Podczas marszu zacisnąć dłoń na którą mamy nałożoną rękawiczkę w pięść lub piąchę , unieść ją do góry i tak maszerować. Pięść nie powinna kojarzyć się z gestem faszystowskim a co najwyżej z gestem walczącym braci spod znaku niegdysiejszych Czarnych Panter.
Kto z kręgów władzy ma tę wymowę zrozumieć to pewnie zrozumie a jeśli tak to powinien "posrać" się w galoty.
Pozdrawiam Mk.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Max Wrogi
 • Max Wrogi
 • 18.03.2012 17:07

Dodałbym jeszce-dzień gniewu przeciwko;ZWYRODNIAŁYM NIEOBIEKTYWNYM MEDIOM I DZIENNIKARZOM, KTÓRYM OBCE SĄ IDEAŁY,UCZCIWOŚĆ, NIEPRZEKUPNOŚĆ, NIESTRONNICZOŚĆ,A- LIZUSOSTWO, SPOLEGLIWOŚC WOBEC SWOICH LIBERALNYCH SZEFÓW I ICH BÓSTWU-FORSIE, DZIWKOM, ZDRADZIE,ZAPRZAŃSTWU...........
OBECNI DZIENNIKARZE TO ODMIANA WSPÓLCZESNYCH PROSTYTUTEK, STOKROTEK, NARCYZÓW......TO GATUNEK ODERWANY OD RZECZYWISTOŚCI, TO.........

Komentarz został ukrytyrozwiń
Taje Nale
 • Taje Nale
 • 18.03.2012 06:02

"Mówimy 5 x nie dla: ACTA, Paktu Fiskalnego, Niszczenia oświaty, Bezprawia ZUS-u i rządu Donalda Tuska!"
A idziemy do urn i głosujemy na kogo? Na Tuska.
Czyli mam rozumieć że w tym dniu gniewu, będą to wszyscy wyborcy, oprócz PO ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Grzegorz Mrowiński
 • Grzegorz Mrowiński
 • 15.03.2012 09:39

Polska w budowie- A1,A2,A3 nie zrobione i sie psuje. Kolej wypadki śmiertelne, rozbicie tupolewa pod smoleńskiem, acta, Tuskowi dziękujemy może odejśc. Poprawka musi odejść

Komentarz został ukrytyrozwiń
KonDonek
 • KonDonek
 • 14.03.2012 15:39

Czyli protesty w całej Polsce . D.....ą wychodzą nam rządy Tuska. Agentura musi odejść.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.