Facebook Google+ Twitter

Czas na konkretne wnioski po dyskusjach na forum

Przez forum przetoczyła się wielka dyskusja na tematy, dotyczące różnych aspektów funkcjonowania Wiadomości24. Mamy w związku z tym propozycję.

Propozycja polega na tym, by z owych dyskusji wyciągnąć najważniejsze wnioski. I w formie konkretnych propozycji zmian regulaminu Wiadomości24.pl nadsyłać na redakcyjnego maila: redakcja@wiadomosci24.pl. Z tytułem "Zmiana regulaminu" w terminie do 2 września.

Jak sądzimy, nie tylko kwestie poruszane na forum mogą być inspiracją do spisania propozycji zmian. Bardzo liczymy na to, że głos zabiorą autorzy, którzy swoje obserwacje czerpią z codziennej współpracy - nadsyłania do Wiadomości24.pl tekstów, zdjęć, filmów, bądź materiałów audio. Zdajemy sobie sprawę, że funkcjonowanie naszej gazety internetowej może być znacznie sprawniejsze.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Doskonała inicjatywa. Tomku, prawdziwy z Ciebie Strażnik normalności! +

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 22.08.2007 22:04

Hm... propozycji zmian regulaminu nie mam... Mialbym natomiast pewne propozycje dotyczace nowelizacji strony technicznej... Zadna nie wymaga wielu zabiegow - nie biore pod uwage biurokracji; na tej sie nie znam i nie chce znac - a moglaby nam ulatwic zycie... Czy o tym tez pisac?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trafna uwaga:) Ale po co konsultacja z prawnikami? W zwiazku z czym?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sugerowany termin nadsyłania propozycji zmian wynika z chęci skonsultowania ich z prawnikami. A dobry prawnik to człowiek zajęty. Trzeba się więc umówić na konkretny termin.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.