Facebook Google+ Twitter

Czas na marzenia…

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2008-12-18 18:23
  • Creative Commons

"Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca" - mawiał Joseph Conrad... Ilu z nas, w czasach pieniądza i sławy prawdziwie marzy? A przede wszystkim... dąży do realizacji tych marzeń?

 / Fot. PafeKażdy z nas nosi w sobie marzenia, które zdają nam się być niemożliwymi do spełnienia. Mówimy sobie, że chcielibyśmy czegoś dokonać, gdzieś pojechać, coś komuś powiedzieć, ale… pozostaje to w sferze marzeń, bo brak nam wewnętrznej siły by zrobić to, czego pragniemy w głębi serca. Zbyt często do głosu dochodzi nasze racjonalne podejście do życia, które szybko sprowadza nas na ziemię, wmawiając nam, że coś jest bez sensu, że może się udać itd. Czy aby na pewno? Wychodzę z założenia, że jeśli człowiek prawdziwie czegoś chce, to może to osiągnąć. Każdy. Bez wyjątku.

Możesz zrealizować najbardziej niesamowite marzenia jakie kiedykolwiek przyszły Ci do głowy. Nie myśl jednak, że będzie łatwo. Spełnianie marzeń, jak i wiele innych rzeczy, wymaga od nas nie tylko chęci, ale przede wszystkim wysiłku i samozaparcia w dążeniu do celu, a właśnie tego najczęściej nam brakuje. Brakuje nam też wiary w sukces, w to, że coś może potoczyć się po naszej myśli, że możemy spełniać nasze marzenia - wszystkie - bez wyjątku. Z takim podejściem rzeczywiście trudno o realizację czegokolwiek. Ale możemy zrobić wiele, by to podejście zmienić, a co za tym idzie? Wiecie sami.

Jak wiele satysfakcji przynosi Ci dokonanie czegoś, o czym marzyłeś przez lata? Nie wiesz? Jeśli jeszcze tego nie przeżyłeś(aś) to czas najwyższy. Teraz. Nie za rok, dwa czy pięć lat. Czas na spełnianie marzeń jest teraz. Później może być za późno. Jeśli pragniesz udać się w podróż swoich marzeń czy też powiedzieć komuś jak bardzo go kochasz… zrób to teraz. Nie odkładaj marzeń na później, one nie lubią czekać… Im dłużej zwlekamy, tym bardziej odległe się stają - nie dopuść do tego. "Tylko dzięki możliwości spełniania marzeń, nasze życie jest tak fascynujące" (P. Coelho), pełne barw i cudownych momentów. Jeśli nie spróbujesz, możesz do końca życia żałować, że nie miałeś(aś) na tyle odwagi by coś zrobić. Nie czekaj więc, zrób to, zrób to o czym marzysz, a zobaczysz, że warto…

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 29.12.2008 21:18

+))) Marzenia najlepiej malują Człowieka ! Marr

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.