Facebook Google+ Twitter

„Czas na relacje” - katowicki panel ekspercki

Współautorzy: Barbara Podgórska

Istotą biznesu są relacje. Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji, pielęgnowanie kontaktów, spotkania, umiejętne zarządzanie relacjami – to networking. Decydująca umiejętność w biznesie i działaniach społecznych.

 / Fot. PreethicaNowy panel ekspercki „Networking - czas na relacje”, odbędzie się już dzisiaj, 9 lutego
o godzinie 18. w Katowicach, w Klubie OKO MIASTA (Rondo gen. J. Ziętka). Prelegentami są przedsiębiorcy i aktywni networkerzy.

- Do udzialu w spotkaniu zachęcamy przedsiębiorców, liderów NGO oraz studentów – zaprasza Arkadiusz Nawrot - Organizatorem jest Towarzystwo Biznesowe i Stowarzyszenie Wspierania Ekonomii Etycznej Proethica. Maciej Gnyszka, przedsiębiorca – założyciel Towarzystw Biznesowych; Piotr Chmielewski – trener z Akademii Rozwoju Biznesu oraz Marcin Rutecki, prezes FundRival Capital Management, to goście panelu, który poprowadzi Sylwester Strzałkowski, dziennikarz z Radia eM.

Celem spotkania jest ukazanie sztuki networkingu, jako skutecznego sposobu nawiązywania relacji i budowy pomostów w biznesie i życiu osobistym oraz jako metody poszukiwania pracy.
Panel podkreśli 3 najważniejsze kwestie: czym jest networking; jak go uprawiać oraz gdzie się uczyć tej sztuki? Jak wynika z badań DBM Polska (doradcy ds. kariery) - 64 proc. ofert pracy wybieranych i wygrywanych przez klientów DBM to oferty wspierane kontaktami networkingowymi".

Informacja: http://towarzystwobiznesowe.pl/networking-czas-na-relacje/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

LUkasz
  • LUkasz
  • 11.02.2011 09:02

Byłem. Ciekawa dyskusja. Networking to ciekawa dziedzina. Nie tylko dla biznesu...A poza a tym świetne miejsce. Spotkania są także w czwartki o 7:00 rano.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.