Facebook Google+ Twitter

Czas na zmianę… garderoby!

Chcesz zmienić swoje ubrania, odświeżyć szafę? Nic prostszego, dzięki sobotniemu SWAP PARTY, które odbędzie się na warszawskiej Pradze.

Plakat / Fot. organizatorW sobotę jest Dzień Bezgotówkowej Wymiany Ciuchów. Z tej okazji o 10 odbędzie się SWAP PARTY. Przewidzane są 2 lokalizacje: klub muzyczny SKŁOT i Po Drugiej Stronie Lustra. Głównym założeniem imprezy jest zamiana ubrań z innymi uczestniczkami. Ważną zasadą jest to, że wymiana odbywa się bezgotówkowo, czyli bez ponoszenia kosztu zakupu nowej garderoby. Organizatorki przygotowały liczne atrakcje dla uczestniczek. Tego dnia będzie można nie tylko wymienić swoją garderobę, lecz także zadbać o swoje dłonie, urodę, czy zasięgnąć rady stylistki.

- Imprezy tego typu stały się bardzo modne na Zachodzie - sama często brałam udział w takich imprezach chociażby w Stanach i pomyślałam, że można otworzyć też Polki i Polaków na takie imprezy - mówi Magdalena Prus, jedna z organizatorek projektu. - W Warszawie odbyły się już dwie imprezy z cyklu "Podaj Dalej" mojego autorstwa. Obecna edycja jest prowadzona przez Nieformalną Grupę Kreatywną (2 stylistki i 2 miłośniczki mody) - dodaje.

Oferta skierowana jest do osób zainteresowanych modą lub zmianą swoich ubrań na inne. Jedynym warunkiem jest, aby ubrania były w dobrym stanie, najlepiej z firmową metką i ciekawie zaprojektowane.

- Ubrania przede wszystkim muszą być czyste – pachnące i dobrej jakości. Nie traktujemy tych spotkań na zasadzie "mam stare rzeczy" to się ich pozbędę. Dbamy o to, aby nasze ubrania były atrakcyjne dla innych osób wymieniających się - tłumaczy Magdalena Prus.

SWAP PARTY:
10 października godz. 10-16
lokale: klub muzyczny SKŁOT i Po Drugiej Stronie Lustra, ul. Ząbkowska 5
wstęp do strefy wymian – 7 zł (z nieograniczoną ilością ubrań), wstęp do strefy wymian i sprzedaży – 9 zł.

Organizatorem imprezy jest Nieformalna Grupa Kreatywna, w składzie: Magdalena Prus, Elżbieta Majewska, Ewa Żmuda-Jankowska i Patrycja Chrulska. Szczegóły i kontakt do organizatorek na plakacie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Pomysł super. W Polsce niektórzy zbyt mocno przywiązują się do swoich ciuchów. Czas przejść do zmiany. "Panta Rei" - Wszystko płynie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.