Facebook Google+ Twitter

Czas pomyśleć o biletach na Euro 2012

Musimy sobie uzmysłowić, że zegar tyka i czas rozpoczęcia mistrzostw zbliża się nieuchronnie. Niedawno pokazano oficjalną maskotkę. Wyglądała dość znajomo. A teraz już pora zacząć myśleć o biletach.

Bilety na Euro / Fot. http://pl.uefa.com/uefaeuro2012/ticketing/index.html Choć do rozpoczęcia mistrzostw w piłce nożnej pozostało jeszcze półtora roku, to organizatorzy nie dopuszczą do tworzenia się kolejek przed stadionowymi kasami w dniu otwarcia. W Polsce te stadiony mają być w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Poznaniu. Na Ukrainie w Kijowie, Charkowie, Doniecku i Lwowie. Mecz inauguracyjny odbędzie się w Warszawie.

W imprezie weźmie udział około półtora miliona naocznych widzów. Czy sądzicie, że to mało?
UEFA sądzi podobnie. Dlatego prawdopodobnie już od marca rozpocznie się sprzedaż biletów. Kiedy dokładnie - jeszcze nie wiadomo. Ale już dziś można zgłosić do organizatora chęć zakupu biletu. Ten zaś powiadomi nas o rozpoczęciu sprzedaży.

Na stronie UEFA możemy zarejestrować swoje oczekiwanie w sprawie zakupu biletów. Co prawda UEFA niczego nie obiecuje, lecz na pewno ilość zgłoszeń to dla tej organizacji ważna informacja.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Bartek
  • Bartek
  • 07.01.2011 23:06

Co sądzicie o forum o Euro 2012 http://euro-forum.pl ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.