Facebook Google+ Twitter

Czechy, jakich nie znamy!

Zachęcam do odwiedzenia najciekawszych miejsc i imprez turystycznych we wschodniej części Republiki Czeskiej

ZLÍN - pod tym hasłem Centrala Ruchu Turystycznego Morawy Wschodnie
realizuje wspólną prezentację najciekawszych miejsc i imprez turystycznych we wschodniej części Republiki Czeskiej, czyli w krajach , które w całości lub częściowo leżą na historycznych ziemiach Moraw i Śląska.

Powodem przygotowania projektu w ten sposób jest zamiar stworzenia całościowej, konkurencyjnej oferty dla wybranych rynków europejskich – niemieckiego, austriackiego, polskiego, słowackiego i włoskiego.

Atrakcyjna oferta turystyczna jest dostępna nie tylko w Pradze. Oferta jest oczywiście dostosowana do potrzeb poszczególnych rynków. Turyści z Polski od dawna zaliczają się do najczęstszych gości w Republice Czeskiej. Dzięki bliskości Moraw wschodnia część Republiki Czeskiej jest popularnym celem wyjazdów turystycznych.

Dotyczy to przede wszystkim turystów z województw dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego i małopolskiego. Republika Czeska jest postrzegana jako bezpieczny, kulturalny kraj z bardzo dobrą gastronomią. Ogólnie Czechy są bardzo lubiane przez Polaków, w ankiecie na najbardziej lubiany naród Polacy dali
Czechom pierwsze miejsce. W turystyce Czech cenimy dobrą infrastrukturę,
kulturę i zabytki. Wzrasta też liczba rowerzystów i ludzi, którzy poszukują propozycji spędzenia aktywnego urlopu. Dużą rolę odgrywają również dostępność cenowa i pozytywne opinie o odwiedzanych miejscach, powody popularności regionów podaje Dana Daňová, dyrektorka Centrali Ruchu Turystycznego Morawy Wschodnie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.