Facebook Google+ Twitter

Czego słuchają Autorzy Wiadomości24.pl?

Przy jakiej muzyce lubimy rozpoczynać dzień? Czego słuchamy w ciągu dnia? A wieczorem? Oto krótki przegląd preferencji muzycznych naszych Autorów na podstawie wątku "Muza, której słucham" z grup dyskusyjnych.

 / Fot. PAP/Jacek BednarczykW ramach wątku Muza, której słucham Autorzy Wiadomości24 wymieniają się linkami do utworów, których właśnie słuchają. Ta "linkowa" rozmowa liczy już przeszło 1700 postów. Przeglądając je i klikając na poszczególne odnośniki możemy sobie zafundować pradziwy przegląd muzycznych preferencji.
Czego słuchamy rano? Tomek Staszewski proponuje rozpocząć dzień od Amy Winehouse. Jola Paczkowska sugeruje, by posłuchać utworu Raz Dwa Trzy. Ci z Was, ktorzy lubią dynamiczne poranki, mogą skorzystać z propozycji Beaty Sobieckiej i stwierdzić zgodnie z tytułem piosenki, że każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje.
Po południu nasza muzyczna aktywność nieco spada. Wiadomo: praca, uczelnia, szkoła... Ale i wówczas znajdujemy od czasu do czasu moment na muzyczne zapomnienie. Beata Szczurzewska lubi umilać sobie codziennie obowiązki śpiewem Garou.
Nadchodzą jednak chwile, kiedy w muzyce szukamy przede wszystkim nastroju i romantyzmu. Beata Sobiecka proponuje nam utwór "Where Wild Roses Grow" w wykonaniu Kylie Minogue i Nicka Cave'a. Nieco innego typu nastrojowości szuka Łukasz Zawadzki.
Wieczorową porą Tomasz Młynek dzieli się z nami tym, czego sam słuchał w swoich młodzieńczych latach. Zupełnie inną propozycję na muzyczny wieczór ma Krystyna Wierzbicka. Mnie osobiście bardzo przypadł do gustu utwór, z którym zapoznała nas Magda Bednarska: ciekawy, nastrojowy kawałek gwarantujący spokojną noc.
Ze swojej niereformowalnej w tej kwestii pozycji mogę Wam polecić utwory śpiewane przez Franka Sinatrę, idealne na chwile szczęścia, smutku, aktywności i zmęczenia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 17.09.2009 07:21

coś na dzień dobry...malować buzie panie...

http://www.youtube.com/watch?v=PkOQFTOoDOY

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Romanie tę też lubię :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja tam wole nowoczesne dzieciństwo. W przeciwną stronę niż Beata http://www.youtube.com/watch?v=DIgQfcKesH8&NR=1

Komentarz został ukrytyrozwiń

(5*) i podrzucam coś 'przeoczonego' ale i tak pięknego, coś dla dzieciaczków: http://www.youtube.com/watch?v=cMmKYHwwCOU&feature=related

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jakby tak napisać o wszystkim czego słuchamy i większośc autorów to chyba z 5 stron by zajął artykuł

Komentarz został ukrytyrozwiń

oj, tak! Sinatra! Łukasz, nasze porównanie na Last.fm wypadło - świetnie ;) http://www.lastfm.pl/user/parrtycja ;P

Komentarz został ukrytyrozwiń

To ja jeszcze dorzucę swoją cegiełkę i wyślę po prostu linka do mojego profilu w serwisie Last.fm, gdzie czarno na białym widać, czego i kiedy słucham:) 5 gwiazdek za Franka Sinatrę:D
http://www.lastfm.pl/user/lukaszmroz

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.