Facebook Google+ Twitter

Czejarek zaprzecza medialnym doniesieniom w sprawie stłuczki

Współautorzy: Marta Wróbel

W środę 26 maja, doszło do kolizji samochodowej z udziałem prezentera radiowego Romana Czejarka i piosenkarki Iwony Węgrowskiej.

W mediach pojawiało się wiele informacji na temat stłuczki, w której wzięły udział osoby publiczne.

Roman Czejarek / Fot. Archiwum prywatne Romana CzejarkaDlatego też firma Chajzer-Czejarek Events na swoich stronach wydała oświadczenie w tej sprawie. Czytamy w nim: "Samochód kierowany przez Romana Czejarka stał w korku przed skrzyżowaniem z ul. Żelazną. Niespodziewanie volvo red. Czejarka zostało uderzone z tyłu przez mercedesa prowadzonego przez Iwonę Węgrowską, która rozmawiając w czasie jazdy przez telefon komórkowy (jak potem twierdziła był to pilny wywiad dla jednej ze stacji radiowych) zbyt późno rozpoczęła hamowanie. Oba samochody zostały dość poważnie uszkodzone, ale szczęśliwie nikt nie odniósł obrażeń".

Dziennikarz podkreśla w oświadczeniu również to, że na prośbę piosenkarki nie wezwano policji, a sprawa zakończyła się polubownie, podpisaniem przez artystkę oświadczenia o całkowitej winie za spowodowanie stłuczki.

W oświadczeniu autorzy podkreślają: "Na miejscu kolizji nie było żadnych fotoreporterów, nie było też osób trzecich. Jedyne zdjęcie uszkodzonych samochodów zrobił red. Czejarek w celu dokumentacji dla firmy ubezpieczeniowej." Jest to istotna informacja, ponieważ wskazuje, iż wszelkie wypowiedzi " świadków" są po prostu nieprawdziwe. Także wiarygodność zdjęć publikowanych na przeróżnych portalach internetowych budzi zastrzeżenia.

Całość oświadczenia na stronie:
http://www.chajzer-czejarek.pl/aktualnosci/40-27-maja-2009-Oswiadczenie-w-sprawie-kolizji-Romana-Czejarka-i-Iwony-Wegrowskiej

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Dla wyjaśnienia pan Zygmunt Chajzer dawno przestał pracować w Polskim Radio, jak również i pan Czejarek nie jest już związany z tą firmą.
W artykule podałam tylko pełną nazwę firmy " Chajzer - Czejarek "Events".
Zdjęcie które ukazało się w sieci nie jest zdjęciem wykonanym przez red. Czejarka tylko jakimś innym- wykonanym w innym miejscu jak o czasie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czasem po prostu trzeba być tym mądrzejszym i nie robić awantury tam gdzie jest ona zbędna.
Zastanawia mnie tylko kto i w jakim celu wpadł na pomysł opublikowania"stylizowanych" zdjęć?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co tu dużo mówić. Pan Romek Czejarek ma klasę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Iwona miała dużo szczęścia- tak mi się wydaje, że trafiła na Pana Czejarka. Inny dziennikarz lub osoba prywatna by to wykorzystał, brukowce bardzo chętnie z tej informacji by skorzystały....

Wywiad wywiadem ale przepisy trzeba przestrzegać....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wywiad przez telefon w czasie prowadzenia auta? Pani Ilona powinna co najmniej na pobocze zjechać, a tak to uszkodziła Volvo p. Czejarka i swojego Mercedesa i pewnie strachu się najdła. Przepisy o ruchu drogowym celebrytów nie obowiązują?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo ciekawie napisane , gratuluję!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.