Facebook Google+ Twitter

Czernicki i Kryjom odejdą z Unii?

Trener Unii Leszno, Czesław Czernicki i dyrektor sportowy klubu, Sławomir Kryjom oddali się dziś do dyspozycji władz klubu, biorąc na siebie winę za ostatnie słabe występy wicemistrzów Polski.

Wczoraj w Gdańsku, Unia po raz drugi z rzędu przegrała spotkanie. W ten sposób udowodniła, że nie jest dobrze przygotowana do sezonu i że nie potrafi wygrywać na wyjazdach. W tym sezonie na obcych torach "Byki" zdobyły zaledwie jeden punkt - w Częstochowie, i to głównie dzięki temu, iż w barwach Włókniarza nie pojechał Nicki Pedersen.

Unia Leszno zajmuje w tabeli Ekstraligi dopiero 4. miejsce, tracąc już 5 punktów do lidera z Torunia. Z pewnością nie tak słabej postawy swoich pupili spodziewali się kibice w Lesznie. Po wczorajszym meczu na portalach internetowych zawrzało, leszczyńscy fani są zniesmaczeni formą swoich zawodników i domagają się stanowczych zmian w klubie. Być może właśnie dlatego
trener jak i dyrektor sportowy oddali się do dyspozycji zarządu.

Prezes Unii, Józef Dworakowski, jeszcze nie skomentował zaistniałej sytuacji, więcej dowiemy się zapewne w najbliższych godzinach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.