Facebook Google+ Twitter

Czerwionka-Leszczyny. Rybnik. Zabójca się przyznał

27-letni mieszkaniec Bełku przyznał się do zabicia kolegi. Dzisiaj usłyszał najcięższy zarzut -zabójstwa. Grozi mu nawet dożywocie.

21 września, po godz.14 prokurator postawił zarzuty zabójstwa i zacierania śladów 27-letniemu mieszkańcowi Bełku. Jest on podejrzany o morderstwo 47-latka, którego zwłoki strażacy znaleźli minionej niedzieli w spalonym mieszkaniu we wsi. Wcześniej, podczas przesłuchania, mężczyzna przyznał się do winy.

Prokurator Rejonowy Jacek Sławik powiedział nam, że 27-latek przyznał się do postawionych mu zarzutów, złożył wyjaśnienia przedstawiając swoją wersję wydarzeń i motywy swojego działania.
- Dzisiaj skierowaliśmy do sądu wniosek o jego tymczasowe aresztowanie - poinformował prokurator Sławik. Sprawa najprawdopodobniej jutro rano stanie na wokandzie. Więcej o zabójstwie i o motywach działania sprawcy, szef rybnickich prokuratorów nie chciał mówić. Dla dobra śledztwa.

Obecnie badany jest jeszcze wątek udziału w tej sprawie innych osób. Prokurator obiecał jednak, że więcej szczegółów w sprawie poda już w czwartek.

Zabójca i jego ofiara byli kolegami. Pierwszy od czasu do czasu pomieszkiwał w spalonym mieszkaniu ze swoją późniejszą ofiarą.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.