Facebook Google+ Twitter

Czerwone Gitary zagrają Koncert Noworoczny w Berlinie

12 stycznia 2014 roku w Rote Gitarren w Berlinie odbędzie się Koncert Noworoczny Czerwonych Gitar.

Czerwone Gitary w Berlinie / Fot. materiały organizatorówKonsul Generalny RP w Berlinie Tadeusz Oliwiński razem z Przewodniczącym Polskiej Rady w Berlinie Ferdynandem Domaradzkim zapraszają na KONCERT NOWOROCZNY / CZERWONE GITARY. Wydarzenie odbędzie się 12 stycznia 2014 roku od godz. 17:00 w Rote Gitarren w Berlinie.

Czerwone Gitary to polski zespół bigbitowy założony w 1965 roku w Gdańsku. Mimo zmian składu ten legendarny zespół nieprzerwanie od prawie 50 lat rozgrzewa publiczność do czerwoności. Koncert w Berlinie jest znakomitą okazją, aby ponieść się tym emocjom.

Występy Czerwonych Gitar są przyjmowane przez widzów zawsze z wielkim entuzjazmem i dostarczają wyjątkowych wzruszeń. Już trzecie pokolenie śpiewa ich przeboje, a wieloletnie osiągnięcia i sukcesy tego zespołu uczyniły go Laureatem Plebiscytu na najpopularniejszy Polski Zespół XX wieku.

Koncert w Berlinie jest doskonałą możliwością zauroczenia Niemców polską muzyką i okazją na zjednoczenie widowni niemieckiej z polską. Na wydarzenie specjalne zaproszenie otrzymał z Polski Ogólnopolski Klaster Innowacyjnych Przedsiębiorstw.

Organizatorzy proszą o potwierdzenie chęci wzięcia udziału w Koncercie Noworocznym do 8 stycznia 2014 roku na adres e-mail: post@polskarada-berlin.de

www.rockinberlin.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.