Facebook Google+ Twitter

Czerwony autobus, a w nim Leszek Miller

Przewodniczący SLD Leszek Miller zaczyna długą podróż po kraju, w celu szukania leku na poprawę notowań swojej partii. We wtorek wyruszy czerwonym autobusem z Warszawy do Łodzi, na bezpośrednie spotkanie z ludźmi.

Jeszcze pięć miesięcy temu było wiadome, że w Polsce wśród kilku partii prawicowych, działa jedna słaba lewicowa - Sojusz Lewicy Demokratycznej. Po wrześniowych wyborach 2011 roku, nagle na horyzoncie politycznym kraju, wyrosła druga lewicowa, znacznie mocniejsza niż SLD - partia nazwana od nazwiska jej twórcy, Ruch Palikota. Teraz SLD schodzi na coraz bardziej niszowe pozycjem a może się zdarzyć, że niebawem zejdzie na zawsze ze sceny politycznej.

Przewodniczący SLD Leszek Miller nie ma na co czekać, nie ma ani chwili czasu na to, że stanie się cud przemiany i nastąpi nagły wzrost społecznego poparcia dla jego lewicowej partii. Zabiera głos w różnych ważnych sprawach społecznych i gospodarczych, komentuje wydarzenia, m.in. dotyczące afery z nową ustawą o lekach refundowanych i paktu fiskalnego oraz ACTA, zapowiada wnioski o rozwiązaniach prawnych i projekty ustaw, np. w sprawie wieku emerytalnego od 67. roku życia i referendum na ten temat. Leszek Miller ma zaproszenie wraz z innymi szefami partyjnych ugrupowań parlamentarnych - czytamy w onet.pl - do prezydenta Bronisława Komorowskiego na rozmowy w sprawie reformy emerytalnej.

W najbliższy wtorek 7 lutego 2012 roku, szef SLD zaczyna długą podróż po kraju czerwonym autobusem w czerwonej kurtce, aby dotrzeć do wszystkich województw, a w nich bezpośrednio do ludzi, spotykać się z nimi i rozmawiać o wszystkich nurtujących problemach. Będzie zapewne przekonywać Polaków do partii lewicy i zapewniać, że zna dobrze odpowiedź na pytanie: jak dziś żyć w Polsce.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

janul
  • janul
  • 08.02.2012 09:18

towarzyszu leszu chyba cię pogięło?

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
  • f
  • 06.02.2012 12:56

Może by się przydały ze dwa pawiany do towarzystwa (nie ubliżając tym miłym braciom) .Byłaby świeża krew w organizacji, a TVN miałby dobry temat, przy promowaniu swojego matecznika.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
  • Mirek K
  • 06.02.2012 11:17

Może było by lepiej gdyby wybrał się na księżyc ,albo jeszcze dalej na Marsa ,to by więcej d ..... nie truli .

Czerwoni już się skończyli bezpowrotnie - reanimacja tej trupiarni nic nie pomoże!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.