Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15153 miejsce

Część batonów Mars, Snickers i Milky Way została zanieczyszczona plastikiem. Producent wycofuje niektóre ich partie

Część batonów Mars, Snickers i Milky Way została zanieczyszczona plastikiem. Producent wycofa niektóre partie w 54 krajach, m.in. w Polsce.

 / Fot. Martin Meissner/AP PhotoBatony Mars, Snickers i Milky Way wycofywane ze sklepów! Jak informuje tvp.info, powołując się na agencję Reuters, trwa wycofywanie batonów Mars, Snickers i Milky Way oraz cukierków Celebrations.

Słodycze zostają wycofywane ze sprzedaży z powodu zanieczyszczeń kawałkami plastiku, które zostały w nich znalezione. Na razie nie wiadomo, jak doszło do zanieczyszczenia. Część produktów firmy Mars zniknie też z polskich sklepów. Początkowo podano, że zanieczyszczone słodycze znikną tylko z niemieckich sklepów.

Jednak na oficjalnej stronie przedsiębiorstwa poinformowano, iż muszą zostać wycofane także z innych 54 krajów, w tym Polski, Belgii, Włoch i Anglii.

Wycofane ze sprzedaży mają być słodycze, których data ważności kończy się między 19 czerwca 2016 roku a 8 stycznia 2017 roku. Przedsiębiorstwo wydało też ostrzeżenie dla klientów, którzy zakupili produkt, aby ich nie spożywali.

(aip)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.