Facebook Google+ Twitter

Część konkursową "Impresji Artystycznych" czas zacząć!

Współautorzy: Marta Wróbel

Już stroją się instrumenty, artyści przygotowują się gorączkowo. O godzinie 19.00 w Ciechocińskiej Muszli Koncertowej rozpocznie się pierwszy koncert konkursowy "Festiwalu Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej".

Próby akustyczne do koncertu konkursowego / Fot. M. WróbelDla wielu młodych wykonawców to pierwsze zetknięcie się z "Wielką sceną". Dlatego emocje są ogromne. Próba akustyczna i usłyszenie swojego głosu wraz z zespołem z profesjonalnego nagłośnienia jest ogromnym przeżyciem.

Tuż po 19.00 będziemy mogli posłuchać piosenek które zaprezentują osoby biorące udział w konkursie. Oceniać ich będzie Jury w składzie: Krystyna Woźniak-Trzosek, Sławomir Małecki, Jerzy Skonieczny, Wojciech Wysocki, Ludmiła Małecka, Monika Kuszyńska, Katarzyna Gartner, Kazimierz Mazur.

Dzisiejszy koncert jest pierwszym koncertem konkursowym, jeszcze będzie jeden konkursowy, później koncert galowy, wszystkie odbywać się będą na Muszli Koncertowej w Ciechocinku oraz jeszcze jeden w Toruniu w Amfiteatrze przy Muzeum Etnograficznym.

Festiwal Organizuje Fundacja Pro Omnibus ze środków pozyskanych z konkursów PFRONU oraz od sponsorów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.