Facebook Google+ Twitter

Część salonu zaczyna wątpić w polski wymiar sprawiedliwości?

W środę Grzegorz Miecugow powiedział, że nie ma za grosz zaufania do polskiego wymiaru sprawiedliwości. Dzisiaj Monika Olejnika napisała o Ryszardzie Milewskim, że dawno nie widziała tak usłużnego sędziego.

Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported license. / Fot. SubcommandanteCzęść komentatorów mediów głównego nurtu często w niewygodnych sytuacjach dla swojej formacji politycznej, broni kata zamiast ofiary. Tak było w przypadku incydentu Ewy Stankiewicz z Stefanem Niesiołowskim; tak jest też i teraz w sprawie prowokacji "GPC" względem Prezesa Sądu Okręgowego w Gdańsku, Ryszarda Milewskiego. I tak wczoraj pełnomocnik Michała Tuska, Roman Giertych, który za wszelką cenę próbuje się wkupić w łaski establishmentu stwierdził, że sędzia padł ofiarą niemoralnej akcji tabloidu. W jego ślady poszedł dzisiaj Jan Ordyński, który w poranku Radia TOK FM powiedział, że prowokacja "GPC" była akcją polityczną wymierzoną w Donalda Tuska.

Na szczęście są też ludzi w tym środowisku, którzy zachowują się zgoła odmiennie. Jedną z nich jest Monika Olejnik, która w dzisiejszym komentarzu: "Prowokacja w sądzie. Wymiar sprawiedliwości gnije" napisała, że Ryszard Milewski powinien stracić swoje stanowisko: "Wymiar sprawiedliwości gnije. Minister sprawiedliwości Jarosław Gowin powiedział, że nie ma w nim miejsca dla ludzi, którzy przyjmują zlecenia polityczne. Sędzia Milewski straci prawdopodobnie stanowisko - i bardzo dobrze, bo nie powinno być miejsca dla kogoś, kto jest usłużny".

Innym przykładem jest Grzegorz Miecugow, który wczoraj powiedział w TVN24, że nie ma za grosz zaufania do polskiego wymiaru sprawiedliwości: "To jest nieprawdopodobne"- komentował usłużną postawę sędziego Milewskiego.

Należy się cieszyć, że wpływowi ludzie polskich elit, którzy niedawno krytykowali każdego, kto komentował czy też podważał wyroki niezawisłego sądu, teraz zauważyli niedoskonałości polskiego wymiaru sprawiedliwości.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Mirek K
  • Mirek K
  • 14.09.2012 10:00

Panie Radosławie - Monika Olejnik i Grzegorz Miecugow wg. Pana to Salon? No nie .... to raczej niewieliki wychodek!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.