Facebook Google+ Twitter

Czeska policja zwalcza śnieżne penisy

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-02-22 21:09

Jak donosi Dziennik.pl policja w Czechach ma ręce pełne roboty w związku z atakami zimy. Od kilku tygodni niszczy zbudowane ze śniegu gigantyczne penisy rozstawiane pod osłoną nocy. Zaczęło się od tego, że policjanci z Slavkov na Morawach otrzymali pilne wezwanie. Obok szkoły średniej w parku stał olbrzymi penis ze śniegu. Miał przynajmniej 2 i pół metra. "Bałwan" został zniszczony, bo stał na drodze, po której dzieci chodzą do szkoły. Twórcy monumentu, którzy działają pod nazwą "Grupa śnieżnych penisów" niezrażeni tym, że ich dzieło zostało zniszczone, działali jednak dalej... Jak donosi Dziennik.pl penisy mają zaatakować Szwajcarię. Tam ma powstać największe śniegowe dzieło: czterometrowa rzeźba męskiego przyrodzenia.

http://www.dziennik.pl/zycienaluzie/article323954/Zobacz_atak_snieznych_penisow.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 20.03.2009 17:41

Szkoda że u nas zima za mizerna porobiło by się rzeźby policjantów z "pałkami" w trakcie likwidacji zagrożenia spowodowanego śnieżnymi penisami :)

No oczywiście że policjant ma zawsze rację jeśli nie ma racji to patrz punkt pierwszy no poza chwilami że tą swoją rację może sobie jedynie publicznie pomanifestować :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 17.03.2009 23:45

Na władze nie poradze ... ale jeśli ktoś zaczyna zajmować się takimi sprawami staje się śmieszny sam z siebie o ile przypuszczam że konstruktorom to nie przeszkadza o tyle myślę że śmieszna policja brzmi dużo głupia policja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.