Facebook Google+ Twitter

Czeski kłopot Legii

Wydawało się już, że Michal Hubnik powalczy w najbliższym czasie o miejsce w skłądzie Legii. Czech zaczynał regularnie trenować i przekonywać do siebie swoją postawą trenera Macieja Skorżę, ale napastnikowi przydarzyło się nieszczęście.

Czeski atakujący musiał zejść z boiska, gdyż rozbolała go noga. Po konsultacjach z lekarzami okazało się, że Hubnik będzie musiał przejść operację i nie pojawi się na boisku do końca roku.

Komplikuje to plany szkoleniowca Wojskowych. - Szkoda. Czech na początku tygodnia normalnie trenował i rozpalił moje nadzieje dobrze się prezentując. Wczoraj zszedł jednak z boiska z bólem i wiadomo, że będzie musiał przejść operację. Nasz napastnik zerwał część mięśnia Achillesa. Reszta zawodników oprócz Manu, jest zdrowa i są do mojej dyspozycji - mówił Skorża.

- Ten pojedynek musimy rozpocząć z dobrym nastawieniem. Będę mocno naciskał zawodników na wieczornej odprawie, aby jutro nie odpuszczali. Ciągle mam w pamięci pojedynki Górali z zeszłego roku w Pucharze Polski, gdzie prezentowali się bardzo dobrze. Jeżeli ich zlekceważymy, będziemy mieli kłopoty - dodawał szkoleniowiec.

Zapraszamy na łamy W24, po porcję zdjęć oraz kilka słów po meczu.

Do Wiadomości24 możesz dodać
własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.


Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.