Facebook Google+ Twitter

Czeski kłopot Legii

Wydawało się już, że Michal Hubnik powalczy w najbliższym czasie o miejsce w skłądzie Legii. Czech zaczynał regularnie trenować i przekonywać do siebie swoją postawą trenera Macieja Skorżę, ale napastnikowi przydarzyło się nieszczęście.

Czeski atakujący musiał zejść z boiska, gdyż rozbolała go noga. Po konsultacjach z lekarzami okazało się, że Hubnik będzie musiał przejść operację i nie pojawi się na boisku do końca roku.

Komplikuje to plany szkoleniowca Wojskowych. - Szkoda. Czech na początku tygodnia normalnie trenował i rozpalił moje nadzieje dobrze się prezentując. Wczoraj zszedł jednak z boiska z bólem i wiadomo, że będzie musiał przejść operację. Nasz napastnik zerwał część mięśnia Achillesa. Reszta zawodników oprócz Manu, jest zdrowa i są do mojej dyspozycji - mówił Skorża.

- Ten pojedynek musimy rozpocząć z dobrym nastawieniem. Będę mocno naciskał zawodników na wieczornej odprawie, aby jutro nie odpuszczali. Ciągle mam w pamięci pojedynki Górali z zeszłego roku w Pucharze Polski, gdzie prezentowali się bardzo dobrze. Jeżeli ich zlekceważymy, będziemy mieli kłopoty - dodawał szkoleniowiec.

Zapraszamy na łamy W24, po porcję zdjęć oraz kilka słów po meczu.

Do Wiadomości24 możesz dodać
własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.