Facebook Google+ Twitter

Czesław Śpiewa "POP"

Po ogromnym sukcesie płyty "Debiut" Czesława Mozila przyszedł czas na kolejne dziecko artysty. Po dwóch latach narodził się "POP".

 / Fot. Materiały prasoweW sklepach od 12 kwietnia można kupić płytę "POP" Czesława Mozila, znanego jako Czesław Śpiewa. Na płycie znajduje się 11 piosenek. W informacji prasowej czytamy: "POP to nie akordeon. „POP” to dźwięki orkiestry i historie o Polsce, kłótnie rodziców oczami dziecka, muzyczne szufladki, klasa średnia oślepiona blaskiem zmian.
W nagraniu płyty gościnnie wzięła udział trójka wyśmienitych wokalistów. Wewnątrz „POP”, Monika Kuczyniecka stworzyła świat piosenek w plastelinie, sfotografowany przez Andrzeja i Macieja Grabowskich."

Kompozycją utworów, podobnie jak na "DEBIUCIE" zajął się Mozil, za warstwę tekstową natomiast odpowiada Czesław Mozil z pomocą Michała Zabłockiego - poety, reżysera, autora Programu Rewolucji Poetyckiej "Multipoezja". gdzie dzięki rymowankom Zabłocki stworzył warstwę tekstową na debiutancką płytę Czesława.

Do współpracy nad płytą artysta zaprosił Katarzynę Nosowską, Gabę Kulkę i Nergala. Stworzył z nimi trzy niesamowite historie.
W albumie słychać szeroki wachlarz muzycznej wędrówki. Od popu, przez rockowe granie po muzykę folk.

Czesław Śpiewa to projekt, który niewątpliwie wyróżnia się swoją oryginalnością na polskim rynku muzycznym i pozostawia po sobie ogromne wrażenie. Proponuję sięgnąć po krążek i się przekonać.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.