Facebook Google+ Twitter

Czesław Śpiewa - rewelacyjny koncert w Bydgoszczy

W sobotę, 5 czerwca w parku im. Wincentego Witosa w Bydgoszczy wystąpił Czesław Mozil ze swoim zespołem. Artysta zaśpiewał na zakończenie Literackiego Festiwalu nad Brdą.

Na pozór dziwne zestawienie - Czesław Śpiewa i Festiwal Literacki - okazało się w pełni uzasadnione. Czesław Mozil śpiewa poezję. Sam o sobie mówi, że jest tylko grajkiem, że to co robi to obciach i w ogóle nic wielkiego, jednak sposób w jaki nawiązuje kontakt z publicznością i prowadzi koncert jest ujmująco szczery i trafiający w serce.

Czesław śpiewa o życiu. O dzieciństwie, o rodzinnym domu, o miłości. O tym, że życie jest pełne nieoczekiwanych zwrotów i niespodzianek. Wszystko to robi z wdziękiem i charakterystyczną dla siebie manierą. Ujmujące prostotą teksty przy akompaniamencie nieco psychodelicznej muzyki (dużo blachy, klarnet, saksofony) dają w rezultacie znakomity koncert.


To był świetny koncert znakomitych artystów (Czesławowi towarzyszyli duńscy muzycy). Wypełniony po brzegi, głównie młodzieżą, amfiteatr (nawet na koncercie "Raz, dwa, trzy" nie było tylu osób), śpiewał wszystkie kawałki razem z zespołem.

Czesłw Śpiewa / Fot. Andrzej Wiosna Czesław Śpiewa / Fot. Andrzej Wiosna Czesław Śpiewa / Fot. Andrzej Wiosna

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Czesław- niech pięknie śpiewa, ale zmień podpisy pod zdjęciami (gra kobieta -podpis jest Czesław śpiewa).Myślę ,że poprawią .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widzę, że autor zapatrzył się na bohatera swojego tekstu i przybrał pseudonim (a może wrócił do prawdziwego nazwiska).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.