Facebook Google+ Twitter

Czesław zaśpiewa dla Fundacji "Połączeni Pasją"

Fundacja "Połączeni Pasją" zaprasza do Muzeum Miasta Łodzi na recital Czesława Mozila. Koncert rozpocznie się 22 kwietnia o godz. 19. Dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację podopiecznych fundacji.

Czesław Mozil w Pałacu Połączonych Pasją / Fot. mat. organizatora Czesław Mozil jest laureatem wielu nagród m.in. nagrody publiczności ("Maszynka do Świerkania") na Festiwalu Yach Film, za najlepszy nieanglojęzyczny teledysk ("Maszynka do Świerkania") na Crave Fest, Solista roku - Polska oraz Płyta folk/acoustic - Polska. W 2009 roku Czesław Mozil zdobył trzy Fryderyki w kategoriach Album Roku POP, Nowa Twarz Fonografii oraz Piosenka Roku. O klasie Czesława Mozila świadczy również nagroda na Top Trendy 2009 za najwięcej sprzedanych płyt w 2008 roku. W tym roku muzyk jest nominowany do Fryderyków w dwóch kategoriach: Album roku: piosenka poetycka oraz Najlepsza oprawa graficzna albumu.

Podczas koncertu usłyszymy wybrane utwory z solowych płyt: "Debiut", która trzy miesiące po wydaniu osiągnęła status "Platynowej Płyty", "POP", oraz najnowszego krążka „Czesław Śpiewa Miłosza” oraz z płyty swojego zespołu pt. „Tesco Volue”.

Bilety w cenie 50 zł można kupić w: Strefa Biletów, ul. Piotrkowska 59 (rezerwacja również on-line w serwisie www.strefabiletow.pl), "Ewa Stemple", ul. Gdańska 63 oraz Sklep Muzyczny "Ale jazz!", ul. Pomorska 10.

Przed występem Czesława Mozila widzowie zobaczą artystów z "Integracyjnej Grupy Teatralnej TON", pod kierownictwem znakomitej artystki - Sylwii Maszewskiej. Po koncercie organizatorzy zapraszają na specjalnie przygotowany poczęstunek.Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.