Facebook Google+ Twitter

Czesław znów śpiewa!

Od kilku tygodni możemy kupić nową płytę Czesława Mozila.

Na wykonanie pierwszego planu okładki płyty "Pop" zużyto 30 kilogramów plasteliny. / Fot. Czesław MozilOd kilku tygodni na rynku muzycznym możemy natknąć się na płytę Czesława Mozila pt. "Pop". Po dwóch latach bez muzyki ten nietuzinkowy artysta wraca do naszych głów, i to bardzo mocno i wyraziście.

Pierwsza płyta wracającego z Danii "syna marnotrawnego" pokryła się podwójną platyną. Dziwi fakt, że muzyka bardzo niszowa i niepopularna stała się naszą nadzieją na odbudowę polskiego rynku muzycznego. W dodatku Czesław Mozil pokazał, że jest spontaniczny i potrafi zrobić show bez zbędnego kiczu.

"Pop" to normalna historia o ludzkiej przeciętności i codziennych problemach. W stworzeniu nowej płyty Czesławowi pomogli: Kasia Nosowska, Gaba Kulka i Nergal. Miałem przyjemność wysłuchać kilka piosenek z tej płyty i pojawia się we mnie nadzieja, że polska muzyka może być dobra. "Pop" to płyta nie gorsza od "Debiutu" i sądzę, że co najmniej powtórzy sukces pierwszej płyty. Ale w tej kwestii wiele zależy od nas.

Jeśli czujemy coś do muzyki alternatywnej to posiadanie nowego dzieła śpiewającego Czesława jest konieczne. To muzyka z najwyższej półki, która nie jest jednak dla każdego. Do muzyki Mozila trzeba dorosnąć. Kawałki z obydwu płyt są ambitne, trudne i bardzo przekazowe. Jakieś takie niemodne, ale lubiane. To dobry znak. Polaków wreszcie zemdliły puste i sztywne kawałki o niczym. Tak trzymać drodzy rodacy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Naprawdę warto. To istna perełka. To już nie muzyka - to sztuka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kupię na prezent.5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.