Facebook Google+ Twitter

Częstochowa. Hiphopowcy zagrali dla WOŚP

6 stycznia 2012 roku w odnowionej Galerii Teatr From Poland, na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagrali częstochowscy hiphopowcy.

1 z 14 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Hiphopowcy zagrali na rzecz XX Finału WOŚP. Fot. Damian Leciak
Hiphopowcy zagrali na rzecz XX Finału WOŚP. Fot. Damian Leciak

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

ktoś
  • ktoś
  • 11.01.2012 20:05

te gościu jak Cie nie było jak żeś był i cykałeś wszystkim foty wiec mnie nie wkręcaj w dupie z takim fotoreportażem :D:D Pozdrawiam serdecznie Ktoś :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Uczestnik
  • Uczestnik
  • 11.01.2012 16:12

Noi prawidłowo a z tymi zdjęciami to jest jakiś kontakt czy nie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja się nie odzywałem a wy się kłócicie. Chodziło mi o pokazanie szczytnej idei jaką jest WOŚP i że składy hiphopowe grali dla nich. Poprostu nie zajmuje się polityką tylko kulturą i nadal będe to robił

Komentarz został ukrytyrozwiń
Muzyk Grający
  • Muzyk Grający
  • 10.01.2012 17:13

Drogi Odp
Starałem się nikogo nie obrazić (w odróżnieniu od Ciebie) a jedynie obiektywnie spojrzeć na temat. Chyba nie zrozumiałeś mojego posta.
Ale to chyba świadczy o tym kto z nas jest (jak to ładnie ująłeś) "idjota".
A jeśli sądzisz, że po jednym czy dwóch "występach artystycznych" przyjdą do Ciebie sponsorzy i to dzięki paru fotografiom (bo powtarzam to nie jest artykuł) na portalu link to gratulację. (może i było by to możliwe gdyby te fotografie były poparte rewelacyjnym występem- ale o tym już pisałem w poprzednim poście). Zerknij jeszcze pare razy na niego to może załapiesz o co mi chodziło. P.S Owszem trening czyni mistrza więc ja idę nagrywać a Ty trenuj... ;) Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
Odp
  • Odp
  • 10.01.2012 14:10

Gościu chociaż oni coś robią i co ty masz do tego ze dziennikarza jest slaby a ty byś pewnie zrobił fotkę drzewa i tak byś pewnie zjeba* wiec ogarnij się chociaż coś robią a nie jak ty pewnie siedzisz na dupie i hejtujesz czyjaś robotę i przy tym sb walisz konia ^^ wiec w końcu zamknij się i nie mów ze ktoś robi coś złe bo ty i tak zrobił byś to gorzej może nie ma talentu ale jest przysłowie '' trening czyni mistrza'' czyli każdy narazie szlifuje swój talent może raperzy bd mieć własnych sponsorów jak widać po to jest ten artykuł żeby ich pokazać czaisz baze jeżeli nie to jesteś '' idjota ''. Pozdrawiam wszystkich którzy popierają moje zdanie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Muzyk Grający
  • Muzyk Grający
  • 10.01.2012 11:33

No, no zajebistą robotę zrobił. Na poziomie faktycznie takim, jak większość częstochowskich składów hip-hopowych. Aż trudno się nie zgodzić. Tak na marginesie, to dziennikarz pisze artykuły, a ja tu widzę tylko kiepski fotoreportaż, więc na ścisłość to nie jest dziennikarzem tylko cykaczem fotek (słabych bardzo generalnie), bo fotoreporterem też nie. Wchodzę na tą stronę i będę to robił (komentował czasami, choć nie często) ponieważ jak coś jest słabe to nie powinno się mówić, że jest dobre. Dlaczego? A właśnie dla tego, że jak coś jest w kółko powtarzane to ludzie zaczną w to wierzyć i koniec końców nikt nie będzie potrafił obiektywnie patrzeć na rzeczywistość. Ktoś nie potrafi robić muzyki niech nie robi. Ktoś nie potrafi pisać sensownych tekstów (artykułów) niech tego nie robi. Ktoś ma wadę wymowy niech nie idzie pracować w radio lub jako aktor czy wokalista. Ktoś ma garba krzywe i żółte zęby niech nie zostaje prezenterem telewizyjnym. Do wykonywania pewnych zajęć trzeba mieć talent, ale także predyspozycję, oraz wiedzę na dany temat. Pozdrawiam wszystkich zafascynowanych kiczem (w najgorszym znaczeniu tego słowa) choć nie sądzę, że ktokolwiek odpisze na tego posta, bo jak na XXI wiek to długi strasznie się stał ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
...
  • ...
  • 09.01.2012 16:50

Ej co wy macie do Dziennikarza przecież to jest to co on lubi robić tak jak składy hip-hopowe graja bo to kochają każdy ma inne zajęcia artykuł jak artykuł dla mnie Pan Damian Leciak zrobił zajebista robotę a jeżeli się komuś nie podoba to niech nie wchodzi na ten portal i sprawa załatwiona Pozdrawiam wszystkich kumających i Pana Damiana :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Muzyk Grający
  • Muzyk Grający
  • 09.01.2012 11:24

mnie zastanawia sama treść "artykułu" choć artykuł to mocno powiedziane. Mianowicie jak można zagrać koncert, na niczym nie grając, a właściwie nawet bez instrumentów. Myślę, że "wystąpili" lub "zaprezentowali się" było by trafniejsze. Nie chodzi o to, że nie lubię hip hopu, ale nie szanuję ludzi którzy jedynie coś nieudolnie starają się rymować parę minut na scenie do bitu który potrafi wystukać na garnku 4 letnie dziecko i nazywają to koncertem... Bo koncert to może powiedzieć że zagrał np. Leszek Możdżer.
Pozdrawiam wszystkich domorosłych hip hop manów, rymowaczy i innych którzy nie umiejąc wiele artystami chcieli by być. A co do Pana Damiana L. to nie trzeba komentować bo od lat ten sam niepowtarzalny styl i polot opatrzony mistrzowskimi fotografiami... żenada

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dymecky
  • Dymecky
  • 08.01.2012 22:25

yyyy kto to są Ci ludzie ? Żadnego z nich nigdy na oczy nie widziałem a w częstochowskim rapie siedze już ładnych pare lat.