Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15844 miejsce

Częstochowa: koncert "Młoda estrada on promenada"

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-07-01 16:43

W sobotę 3 lipca o godzinie 18.00 na promenadzie Niemena w Częstochowie rozpocznie się koncert zatytułowany "Młoda Estrada on Promenada". Na koncercie wystąpią młode częstochowskie zespoły oraz soliści.

Grupa taneczna "Jeszcze raz". / Fot. Damian LeciakW sobotę 3 lipca o godzinie 18.00 na promenadzie Niemena rozpocznie się koncert zatytułowany "Młoda Estrada on Promenada". Na koncercie wystąpią młode częstochowskie zespoły oraz soliści: Marta Resel, The Batteries, Jeszcze raz - grupa taneczna, Online, Artyści Spalonego Teatru.

Godz. 18.30 -
Marta Resel (solistka)

Marta Resel to uczennica VII LO im. Mikołaja Kopernika w Częstochowie. Ma na swoim koncie wiele występów, ostatnio na pl. Biegańskiego z okazji Marszu Różowej Wstążki. W jej repertuarze znajdują się utwory takich artystów, jak: Alicia Keys, czy Celine Dion. Marta bierze udział w wielu konkursach muzycznych i ma na koncie liczne sukcesy, m.in. II miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Młodych Talentów w Zabrzu oraz II miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Maryjnej "Sancta Maria". Jak sama mówi, kocha śpiewanie, a występowanie przed publicznością sprawia jej ogromną radość.

Godz. 18.50 – The Batteries (rock)
Zespół powstał na początku września 2009 roku. Na gitarach „wymiatają” Bartek "Bushmen" Brachowski i Kuba "Kubek" Bajtała. Są oni twórcami melodii i solówek gitarowych. Na bębnach gra Mateusz Karoń – lider i autor nazwy zespołu. Muzykę wspiera głos wokalistki, Sylwii Szepelak, która jest także autorką wszystkich tekstów. Rolę basisty na początku pełnił Rafał Szatybełko, jednak po trzech miesiącach zastąpił go Wojtek Gołębiowski. Obecnie na basie gra Piotr Rek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą twórczością dostępną na stronach:
thebatteries.muzzo.pl oraz www.myspace.com.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.