Facebook Google+ Twitter

Częstochowa: na co do kina?

Zapowiada się kolejny deszczowy weekend, warto więc odwiedzić kino i choć na chwilę zapomnieć o szarym świecie za oknem.

Na ten tydzień, Cinema City przewiduje dla widzów cztery nowe propozycje, wśród których znajdą coś dla siebie zarówno dzieci, jak i dorośli.

Po pierwsze: Dzielny Despero

Dzielny Despero to film animowany, ale – wbrew pozorom – adresowany nie tylko do najmłodszych. Jest to opowieść o dzielnej myszce, która musi walczyć z odrzuceniem przez najbliższych. Nikt nie potrafi zrozumieć, dlaczego ten mały bohater, zaczytuje się w książkach, uwielbia słuchać muzyki i wygląda inaczej niż pozostali. Despero pokaże, czym jest prawdziwa przyjaźń i udowodni, że warto walczyć o siebie i swoje marzenia.

Po drugie: Miasto ślepców

Drugą propozycją jest thriller, wyreżyserowany przez Fernando Meirelles’a, odpowiedzialnego za sukces takich produkcji jak Miasto Boga, czy Wierny ogrodnik. Miasto ślepców jest historią nagłej i tajemniczej epidemii ślepoty, która zaczyna się od jednego człowieka, by potem rozprzestrzenić się na całe miasto. Nie ma tu nawet miejsca na pomoc, gdyż każdy kontakt z zarażonym, w efekcie przynosi utratę wzroku. Jest jednak pewna kobieta, której epidemia nie dotyka... Czy pomoże ona liczącej na nią społeczności?

Po trzecie: The International

Trzecia z propozycji, to trzymająca w napięciu produkcja, w której zobaczymy Naomi Watts oraz Clive’a Owena. The International opowiada o agencie Interpolu i asystentce prokuratora generalnego, którzy postanawiają za wszelką cenę ujawnić przekręty, handel bronią i pranie brudnych pieniędzy, w które zamieszany jest jeden z najpotężniejszych banków na świecie. Czy bohaterowie ujdą z życiem, kiedy władze banku postanowią za wszelką cenę zamknąć im usta?

Po czwarte: Zapowiedź

Ostatnią z premierowych propozycji jest thriller z wyśmienitą rolą Nicolasa Cage’a. Aktor wciela się tam w postać nauczyciela, który postanawia zbadać tajemniczą i przerażającą prawdę o przepowiedniach sprzed kilkudziesięciu lat. Okazuje się, że w „kapsule czasu”, która zostaje wykopana w szkole jego syna, znajduje się zapis mających nadejść katastrof i tragicznych wydarzeń. Jak się okazuje, niektóre już znalazły swoje potwierdzenie, inne mają się dopiero wydarzyć... Czy zostaną powstrzymane? Czy nadejdzie koniec świata? Odpowiedzi na te i inne pytania, znajdziemy w kinie już od dzisiaj...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.