Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24683 miejsce

Częstochowa: na co do kina?

Tylko (a może aż?) dwie nowe propozycje czekają nas w tym tygodniu w częstochowskim kinie Cinema City „Wolność”.

Niestety, niewielu widzów znajdzie dla siebie coś interesującego w aktualnych premierach. Nie zabraknie co prawda emocji i cząstki historii, jednakże dla tych, którzy czekają na propozycje miłosne czy komediowe, pozostaną tylko starsze pozycje, wyświetlane już od tygodni.

Premiery, proponowane w ten weekend, to:

 / Fot. Plakat z filmuPo pierwsze: "Szybko i wściekle"

Na ten obraz czekało wielu fanów serii, niecierpliwie odliczając dni do premiery. Kolejny już element opowieści o „szybkich i wściekłych” ucieszy na pewno tych, którzy tęsknili do „najlepszej ekipy” z pierwszej części. Jednakże na porywającą fabułę nie ma co liczyć – więcej tu wyścigów, pościgów i wciskania gazu do dechy, aniżeli czegokolwiek innego. Czy propozycja Justina Lina przebija tę pierwszą, Roba Cohena, przekonajcie się sami...

 / Fot. PlakatPo drugie: "Generał – zamach na Gibraltarze"

Rekonstrukcja tragicznych wydarzeń, mających miejsce w lipcu 1943 roku. Opowieść o ostatnich dniach życia generała Władysława Sikorskiego, Naczelnego Wodza Polskich Sił Zbrojnych. Jak pisze dystrybutor: „Wodzowi towarzyszy córka Zofia i ekipa najbliższych współpracowników. Wszyscy goszczą w pałacu gubernatora Gibraltaru Masona Macfarlane’a, który ma nakłonić Sikorskiego do oddania dokumentów świadczących o morderstwie oficerów polskich w Katyniu. Gdy ten stanowczo odmawia, w plan zostaje wdrożony zamach na generała.” Kto za niego odpowiadał? Kto wykonał? Jak przebiegał? Czy naprawdę wyglądał tak, jak myślimy...? Warto wybrać się do kina, aby znaleźć odpowiedzi na te i inne, niezwykle nurtujące, pytania.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.