Facebook Google+ Twitter

Częstochowa. Odbyła się pierwsza edycja Biegu po serce

W niedzielę 26 czerwca równo o godz. 12 niewielka grupa uczestników biegu wyruszyła wspólnym tempem na pierwsze okrążenie trasy, które zaplanowano w jasnogórskich parkach.

Start biegu. / Fot. Mateusz Tęcza Dwunastu uczestników wzięło udział w pierwszym biegu po serce.
Bieg odbywał się na dystansie 2,5 km, oraz 5 km. Pierwszy dystans przeznaczony był dla biegaczy amatorów, drugi zaś dla zawodowców. Pierwszy na mecie zjawił się Marcin Sieradz członek klubu SKLA "Zabiegani", który przybiegł z czasem 23 min.

 / Fot. Mateusz TęczaOrganizator informuje że, pierwszy bieg odbył się w celach rekreacyjnych, natomiast następne edycje zostaną nagłośnione oraz rozreklamowane, by przyciągnąć jak największą liczbę uczestników.

Wspólne zdjęcia na koniec imprezy. / Fot. Mateusz TęczaBieg odbywać się będzie cyklicznie, co niedzielę, a w każdą pierwszą niedzielę miesiąca na zwycięzców czekać będą atrakcyjne nagrody. W niedzielę 3 Lipca wygrać będzie można, m.in. wycieczkę na tropikalną wyspę pod Berlinem - mówi Marek Drygas organizator biegu. Na koniec wszyscy uczestnicy ustawili się do wspólnego pamiątkowego zdjęcia. Więcej informacji dotyczących biegu na www.biegposerce.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.