Facebook Google+ Twitter

Częstochowa. Reaktywacja klubu Zero

Już 13 sierpnia nastąpi ponowne otwarcie klubu Zero. Gośćmi specjalnymi będą Arek Skolik, Andrzej Grabowski oraz Jacek Pałucha.

 / Fot. Robert CzyżJuż 13 sierpnia nastąpi ponowne otwarcie klubu Zero. Na imprezie inauguracyjnej wystąpi najlepsza częstochowska grupa rockowa Wyłączeni z Krzysztofem Niedźwieckim na czele. W zespole gościnnie zagra mistrz instrumentów perkusyjnych Arek Skolik.

Gościem specjalnym imprezy będzie Andrzej Grabowski, jeden z najlepszych aktorów w Polsce, który wykona pięć utworów ze swojej autorskiej i pierwszej solowej płyty, nad którą pracuje z Krzysztofem Niedźwieckim w studiu Zero. Będzie to absolutna prapremiera tego materiału. Gościem specjalnym będzie również Jacek Pałucha - malarz i muzyk oraz założyciel Formacji Nieżywych Schabuff.

Zespół Wyłączeni / Fot. Damian LeciakDaniel Pidzik i Krzysztof Niedźwiecki postanowili reaktywować to miejsce, żeby ponownie pojawiło się na kulturalnej mapie miasta jako klub niezależny muzycznie. W Zero do tej pory wystąpiły takie gwiazdy jak Daab czy Closterkeller. Również był organizowany festiwal "Brzmienie Świętej Wieży", na którym zagrała grupa T.Love, a Muniek Staszczyk obchodził tu swoje urodziny.

Klub Zero ma bardzo ambitne plany. Chce zapraszać aktorów takich jak Piotr Machalica czy Zbigniew Buczkowski. Pojawił się pomysł organizowania spotkań filmowych. Oferta muzyczna ma być utrzymana na dotychczasowym poziomie. Klub ma być również otwarty codziennie popołudniu a nie tylko na koncerty, które będą się odbywać w weekendy.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na otwarcie klubu muzycznego Zero. Wiadomości24.pl zostały honorowym patronem medialnym imprezy, która odbędzie się 13 sierpnia o godzinie 20.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

"Klub ma być również otwarty codziennie popołudniu a nie tylko na koncerty, które będą się odbywać w weekendy" - myślę, że w artykułach nie powinno być miejsca na takie potoczne zdania... brzmi, jakbyś pisał coś ze słuchu... spisał, a później tego nie poprawił. Czasem wystarczy po prostu głośno przeczytać swój tekst:) o interpunkcyjnych błędach nie wspomnę, bo to już chyba Twój znak rozpoznawczy... niczym z rodu poezji futurystycznej:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.