Facebook Google+ Twitter

Częstochowa. Ulica Wypoczynku będzie w piątek czasowo zamknięta

W niedzielę, 25 kwietnia, w godzinach 9-13 częstochowska ulica Wypoczynku będzie zamknięta. Objazd wyznaczono ulicą Solną.

Ulica zostanie zamknięta z uwagi na konieczność wykonania pomiarów i badania nośności wyremontowanego wiaduktu kolejowego w rejonie ulic Wypoczynku, Meliorantów i Ugody. Nie będzie możliwości przejazdu pod wiaduktem ulicą Wypoczynku. Objazd wyznaczono ul. Solną.

Autobus linii nr 14 będzie kursować w obu kierunkach na skróconej trasie do przystanku Karłowicza. Przystanki: Rząsawska-Uczelnia, Wypoczynku, Ugody, Zielna, Meliorantów, Rząsawa oraz Rząsawa pkp na czas badań nośności wiaduktu zostaną zawieszone. W przypadku wcześniejszego zakończenia pomiarów i ponownej możliwości przejazdu pod wiaduktem, linia nr 14 bezzwłocznie powróci do obsługi pasażerów na całej długości trasy.

Ulica ta jest ważnym ciągiem komunikacyjnym. Jej zamknięcie oznacza duże utrudnienia, szczególnie dla mieszkańców osiedla Rząsawa. Przez cztery godziny nie będą na tym odcinku kursowały autobusy, nie będzie można pod wiaduktem przejechać samochodem. Pozostanie iść pieszo, a ulica do najkrótszych nie należy.

źródło: mzd.czest.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.