Facebook Google+ Twitter

Częstochowa włączyła się do akcji "BiegamBoLubię"

W sobotę 17 marca 2012 roku Częstochowa dołączyła do grona 26 miast Polski, które biorą udział w akcji "BiegamBoLubię". Akcja została zainicjowana w 2010 roku przez dziennikarzy radiowej Trójki Polskiego Radia i portal Bieganie.pl

Na początek 10 okrążeń po 400 m, później ćwiczenia. / Fot. Mateusz TęczaAkcja jest kierowana do wszystkich tych, którzy już biegają i do tych, którzy dopiero planują zacząć biegać. Do biegania przyłączyć się można od dzisiaj (tj. od 17 marca) - w każdą sobotę o godzinie 9:30 na Miejskim Stadionie lekkoatletycznym w Częstochowie, ul. Dąbrowskiego 58/64. Udział w treningu jest bezpłatny i nie ma ograniczeń wiekowych.

Zobacz inne miasta gdzie odbywają się treningi. Oto mapa

 / Fot. Mateusz TęczaInicjatorką pojawienia się Częstochowy na mapie "BbL" jest Małgorzata Rydz, niegdyś znakomita biegaczka, specjalistka biegów średniodystansowych, szesnastokrotna medalistka mistrzostw Polski. Trenerami, z którymi można wspólnie pobiegać na stadionie podczas sobotnich treningów są: Mariola Sojda i Cyprian Tomza.

Małgorzata Rydz zaprasza również do udziału w Teście Coopera organizowanego przez SKLA Zabiegani Częstochowa, który odbędzie się na tym samym stadionie 31 marca 2012 roku o godzinie 11. Więcej informacji, regulamin oraz link do zapisów na stronie "Zabiegani".

Więcej na temat Biegam, bo lubię na stronie internetowej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.