Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

114120 miejsce

Częstochowa. Zawsze młody Perfect na juwenaliach 2011

Juwenalia 2011 zostały zakończone. Studenci przeszli korowodem przez miasto, a później na scenie głównej odbywały się koncerty hip-hop, reggae oraz koncerty rockowe. Gwiazdą ostatniego dnia koncertów był zespół Perfect.

1 z 20 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Król i królowa juwenaliów oraz amor. Fot. Damian Leciak
Król i królowa juwenaliów oraz amor. Fot. Damian Leciak

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (45):

Sortuj komentarze:

Expert
  • Expert
  • 02.06.2011 21:18

Proszę Państwa, macie słuszność, wszyscy właściwie macie słuszność z tym, że oczywiście wynika ona z niewiedzy. Toteż myślę, że moja tu obecność może troszkę nam pomóc.
http://www.youtube.com/watch?v=Xwn3V8dIQRo

Komentarz został ukrytyrozwiń
To je Polsza!
  • To je Polsza!
  • 30.05.2011 01:33

Damian, poczytaj sobie:

http://poradnikfotografa.pl/jak-to-si-robi/79-zloty-podzial-trojpodzial-kadru

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ropuch
  • Ropuch
  • 29.05.2011 21:15

No tak! przecież spoko! każdy zwraca uwagę że, jest ok! jedno czy dwa zdjęcia!
ale reszta jak zwykle! to jest czysta prawda!
ale Ty przyjmujesz do siebie wszystko, tylko nie prawdę,
zamiast konstruktywnie podyskutować z krytyką a za pochwały podziękować,
to Ty lejesz jadem dookoła siebie,
twoja postawa jest nie godna dziennikarza,
w moich oczach jesteś, takim małym człowieczkiem któremu jak się nadepnie na odcisk,
to chce oczy za to wydrapać :)
Pozdrawiam...

Komentarz został ukrytyrozwiń
F
  • F
  • 28.05.2011 23:44

Damian to jest artysta :) moze kiedys
mu sie uda zroibic zdjecia ale to bedzie przypadek a nie zmierzone

Komentarz został ukrytyrozwiń
wielbiciel
  • wielbiciel
  • 28.05.2011 18:17

Pani Redaktor... zdjęcie Pana Damiana jest prawie dobre... a to robi różnicę... zdjęcie ma wszelkie zadatki do tego by być dobrym, ale nie jest, ponieważ uważam kategorycznie, że jest źle skadrowane (marne próby Damiana w zabawy z kwadratem lub temu podobne), Damian w momencie naciśnięcia spustu migawki stanął na jednej linii z Markowskim i gitarzystą co spowodowało, że Markowskiemu wyrasta z boku gitara a wieloplanowość poszła w przysłowiowy las i nie chodzi tu tylko o aspekt rozmytego tła... a mogło być tak pięknie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zgadzam sie z panem Damianem Moszem - zdjecie Markowskiego tez mi sie bardzo podoba. To z zielonym światłem we włosach. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zanim pojade do Katowic robić kolejne zdjęcia. Będe je robił to czy panu się podoba czy nie. Tutaj ma być relacja i jest i nawet była na migaczu przez cały dzień a skoro była to... Będę dalej przedstawiał i robił swoje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wielbiciel
  • wielbiciel
  • 28.05.2011 10:02

... a niech tam jeszcze coś dodam... taaaaa... fotorelacja nie musi zawierać dobrych zdjęć... ba może być wykonana telefonem komórkowym a nawet puszką po coli (mogą być, zgodzę się z tym)... dodam od siebie, że nie muszą to być od razu zdjęcia Nachtwaya... może być zwykły pochód studenciaków, ale nigdy, absolutnie nigdy... dobry fotograf nie zapomina o elementarnych zasadach podziału kadru (jest ich wiele), gdzie nie gdzie jego braku celem wyeksponowania konkretnej rzeczy, sytuacji, wyolbrzymienia, przerysowania (tak na marginesie Panie Damianie te złote reguły, podziały, zasady tyczą się też 6x6, 6x7, 4x5 itp)... wszystko to po to aby wciągnąć widza w opowieść, budować w nim (widzu) ciekawość, czasami zostawiając go celowo z niedomówieniem, by nie mógł się doczekać kolejnej porcji zdjęć... nigdy Panie Damianie nie zdarzyło mi się dostrzec tych cech w Pana zdjęciach.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wielbiciel
  • wielbiciel
  • 28.05.2011 09:42

Dzień Dobry wszystkim, z rana dużo humoru życzę i dobrego samopoczucia, bo pogoda z lekka nie dopisuje... teraz do rzeczy... Panie Damianie... ja się z Pana zdjęć nie śmieje, bo tu nie ma się z czego śmiać... Pan chyba nie rozumie tego, co ja do Pana piszę... wedle mojego wcześniejszego postu, prosiłbym o ponowne wczytanie się w treść mych wypowiedzi, tak jak Panu napisałem, język pisany ma to do siebie, że czytelnik w końcu musi pojąć zamysły autora...