Facebook Google+ Twitter

Czętochowa: Występ zespołu Master Suty w klubie Zero

2 października w Częstochowie na otwarciu klubu Zero wystąpił zespół pochodzacy z tego miasta - Master Suty. W tym klubie będą występować takie zespoły jak: Daab, Maleo Reage Rockers czy Acid Drinkers.

1 z 8 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Publiczność w klubie Zero. Fot. Damian Leciak
Publiczność w klubie Zero. Fot. Damian Leciak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

milczenie jest...złotem

Komentarz został ukrytyrozwiń

O tak. Zgadzam się z Łukaszem. Sytuacja staje się podobna jak za czasów "komuny". Jeśli coś nie pasuje to należy usunąć. He he dobra "linia obrony".

Komentarz został ukrytyrozwiń

To kasowanie komentarzy robi się już żałosne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Uff. "Ktoś" skasował mój komentarz. A myślę, że był konstruktywny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łukaszu ten post napisałem jak już był Daab. Powiem Ci tak, że będę sie starał oraz robił swoje. Co do redakcji to nie puszcza jak leci bo zwrócili mi materiał, ale go nie opublikuje bo akurat o tym człowieku nic nie wiem więc już usunąłem więc nie mów mi że redakcja puszcza jak leci bo jakby puszczała to mój by poszedł. Jest to mój ostatni komentarz bo mnie meczy odpisywanie. Ja będę robił swoje a wy swoje a ja się nie będę przejmował. Odpisze jeśli będzie konstruktywna krytyka. Acha i jeszcze jedno byłem na klubie fotograficznym i rozmawiałem z fotografem Andrzejem Koniakowskim i powiedział, że zdjęcia nie muszą być podpisane tytułem za wszelką cenę bo zdjęcie powinno oddawać samo w sobie. To jest np jeśli chodzi o saksofonistę z Daaba. Tyle na ten temat

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zauważyłem, ze redakcja puszcza ostatnio wszystko "jak leci". Poza tym piszesz "będę robił swoje" oraz że przy następnym materiale będzie lepiej. No a przy Daabie znów brak użycia googla.
Czy ja się czepiam? Na pewno, bo leży mi na sercu dobro serwisu, by materiały były jak najlepiej wykonane.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Krystian kto Ci pozwolił publikować prywatną korespondencję do Ciebie. Napisałem na PW po to. Nie wiesz czy ja skasowałem. Ja już nie będę odpisywał na twoje komentarze oraz innych. Będę robił swoje dalej. Wiesz, że za publikowanie prywatnej korespodencji mógłbym Cię oskarżyć. Uczepiłeś się. Widze jak inni krytykują. Ty komentuj a ja nie będe odpowiadał. Ja już skończyłem temat

Komentarz został ukrytyrozwiń

Skasowałeś mój komentarz choć, co zapewne Rafał Nastarowicz potwierdzi, nie było w nim nic co by Cię do tego uprawniało. Każdą krytyczną opinię na temat swojego "dzieła" przyjmujesz jak personalny atak i co ciekawe jedni mają większe prawa do krytyki inni pisząc jedno zdanie nie po Twojej myśli stają się Twoimi Wrogami. Damian wysłał mi ciekawy list:
"Coś się tak nagle uczepił jak rzep psiego ogona. Nigdy wcześniej się nie czepiałeś a teraz jak robie o piszesz. Wkurzasz mnie." (pisownia orginalna). Damian, praw fizyki nie da się oszukać i każdej akcji odpowiada reakcja. Zyskałeś nowego fana, będę dokładnie śledził Twoje poczynania, teraz możesz mówić że się uczepiłem choć kometować bedę artykuły nie Twoje wredne postępowanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

czyli tylko redakcja może udzielać uwag? Jesli przepuściła materiał to znaczy że jest świetny i nikt nie może się go czepiać? Czy redakcja jest nieomylna?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rafale do Ciebie czy drugiego Rafała nie mam pretensji aż tak bardzo. Mówie o Krystianie bo on się czepia a nie pomaga. Rafał napisze o google czy podpowie nazwisko lub Ty o opisie a KRystian napisze nie powtarzaj albo coś tam. Ja wiem, że się mylę i ok natępnym razem będe sie starał, ale skor nie dostaję uwag od redakcji i materiał idzie to widocznie jest ok. Przecież to u niego wychodzi jakby on był zazdrosny chociaż nie osądzam. Pretensje mogę mieć tylko do Krystiana do nikogo innego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.