Facebook Google+ Twitter

Członek zarządu PKN Orlen zatrzymany przez ABW

Dziś rano, na polecenie warszawskiej Prokuratury Apelacyjnej, ABW zatrzymała cztery osoby - w tym członka zarządu pionu PKN Orlen, dwóch dyrektorów oraz biznesmena spod Płocka.

Marek S., powołany w marcu br. przez radę nadzorczą PKN Orlen S.A. na stanowisko członka zarządu, usłyszał dziś zarzut nadużycia zaufania w spółce. Pozostałe zarzuty dotyczą przyjmowania i dawania korzyści majątkowych - informuje GazetaPrawna.pl

PKN Orlen zdążył już na swojej stronie internetowej wydać stosowne oświadczenie w tej sprawie. Oto jego treść:

"W dniu 7 grudnia 2011 PKN ORLEN otrzymał informację o prowadzonym przez Prokuraturę Apelacyjną w Warszawie postępowaniu dotyczącym współpracy pomiędzy PKN ORLEN a podmiotem gospodarczym spoza Grupy ORLEN.
W ramach prowadzonego postępowania, na zlecenie Prokuratury zabezpieczona została dokumentacja dotycząca wyżej wymienionej współpracy, jak również przesłuchani zostali pracownicy Koncernu.

PKN ORLEN, jako poszkodowany w sprawie, będzie nadal współpracował z organami wymiaru sprawiedliwości w celu pełnego wyjaśnienia sprawy. "Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

szeryf
  • szeryf
  • 07.12.2011 22:37

@Konopka-jak wg Twojej oceny mam tyle lat, to tym gorzej dla Ciebie. Poczytaj, zastanów sie i wyciągnij wnioski. Jesteś żałosny. P.S. oszczędź sobie klikania w czerwone łapki, bo mi to wisi i powiewa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@szeryf Dzisiaj 21:32

Przypuszczam ze masz 10 latek i nie wiesz bo i skąd jak Tusk będąc w Unii Wolności i Kongresie Liberalno Demokratycznym już wówczas był nazywany "liberałem aferałem". I tak zostało do dzisiejszego dnia nic się nie zmieniło.

Komentarz został ukrytyrozwiń
szeryf
  • szeryf
  • 07.12.2011 21:32

@Konopka-alboś facet ograniczony albo zaślepiony. jedno i drugie nadaje sie do leczenia. Skończ człeku albo z tymi bredniami albo z soba. Twoje brudne majtki to tez wina Tuska-dla jasności nie jestem fanem Premiera, ale zdrowo rązsądkowe podejście do zycia i patriotyzm nie pozwalają mi na tolerowanie takich bredni chorych z nienawiści. Pytanie a w zasadzie odpowiedź. Do samych siebie i otoczenia. Lecz sie facet albo witaminy zacznij zazywać

Komentarz został ukrytyrozwiń

Założę się że są dobrymi znajomymi Tuska.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gosc
  • gosc
  • 07.12.2011 17:14

Niech prokuratura zainteresuje sie ANWILEM i GK ANWIL bo tam działał Pan Marek S. i Paweł M. a pewnie prokuratua klku następnych Marków i Pawłów napewno znajdzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Janek
  • Janek
  • 07.12.2011 17:03

Niech ABW zaintersuje się ANWILEM i GK ANWIL bo to był teren działania tych Panów TAM właśnie przejmowali na własnosć spółki i zlecenia konkurentów. Tam też tworzyli swoją GRUPE KAPITAŁOWA a wszystko działo się za przyzwoleniem Dyrektorów i członków Zarządu ANWILU i niektórych Panów z Rady Nadzorczej PKN ORLEN.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.