Facebook Google+ Twitter

Człowiek zginął pod pociągiem relacji Warszawa-Kraków

Nasza reporterka Magda Tobik wysyłając SMS poinformowała, że w okolicach warszawskiego dworca Zachodniego i Włochy doszło do śmiertelnego wypadku. Z nieznanych przyczyn na torach pojawił się człowiek. Postanowiliśmy dowiedzieć się więcej.

Fot. Magdalena Tobik – Aktualnie ruch na tej trasie jest zatrzymany na około dwie godziny – poinformował gazecie Wiadomości24.pl Mariusz Czapski, rzecznik prasowy Komendy Głównej Służby Ochrony Kolei. Według niego, człowiek wyszedł wprost pod pociąg. Rzecznik nie chciał jednak oceniać, czy mogło być to samobójstwo.

Na miejscu jest policja i prokuratura, które ustalają okoliczności tragedii. Na odcinku, gdzie doszło do wypadku, ruch pociągów jest znaczny, bo wiele składów wyjeżdża tą trasą w kierunku Katowic i Krakowa. – Pociągi rozwijają na tej trasie dużą prędkość – powiedział gazecie Wiadomości24.pl rzecznik prasowy SOK.

Pociąg przyjedzie do Krakowa z około trzygodzinnym opóźnieniem. Pozostałe pociągi jeżdżą zgodnie z rozkładem, innymi torami.

Od redakcji: Drodzy Autorzy, Wy też możecie informować nas o różnych wydarzeniach. Jeśli macie przy sobie aparat albo telefon komórkowy z możliwością robienia zdjęć, wyślijcie je do nas jak najszybciej, albo choć dajcie znać, co się wydarzyło. A może będziecie mieli możliwość napisania relacji "na gorąco"? Twórzcie z nami tę gazetę. Media to Wy!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

*Człowiek zginął pod pociągiem * - gdyby to nie był człowiek, to pewnie by nie napisano... No, chyba że to byłby słoń, wieloryb albo krokodyl...

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://www.swinoujscie.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=5587&Itemid=71&news=1#comments

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.