Facebook Google+ Twitter

Człowieka ciągnie na drzewo... Zdjęcia

Człowiek już dawno zszedł z drzewa, ale najwyraźniej pozostały w nim upodobania odziedziczone po przodkach i nadal po drzewach lubi się wspinać. Ot, takie atawistyczne skrzywienie. Zapraszam do parku wspinaczkowego.

1 z 23 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Człowiek miliony lat temu zszedł z drzewa, ale najwyraźniej pozostały w nim upodobania odziedziczone po przodkach i nadal po drzewach lubi się wspinać. Leśny Park Wspinaczkowy (Kletterpark - Waldheim) w Albstadt jest tego dowodem. Fot. Halina Krüsch
Człowiek miliony lat temu zszedł z drzewa, ale najwyraźniej pozostały w nim upodobania odziedziczone po przodkach i nadal po drzewach lubi się wspinać. Leśny Park Wspinaczkowy (Kletterpark - Waldheim) w Albstadt jest tego dowodem. Fot. Halina Krüsch

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (25):

Sortuj komentarze:

@ Izo,
...Bo ja już taka "rozrzutna" jestem... Wszystko mnie interesuje, wszystko chcę zobaczyć, i jak się da, to nawet dotknąć. (śmiech).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kolejny materiał na 5 * ! Jestes niesamowita z rozrzutem tematyki! Brawo !

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Andrzej Chorążewicz
A drugie życie, pyta Pan? Kto chce, i jest mu to potrzebne, niech w nie wierzy. Wiem, że niektórzy z tej potwornej tragedii smoleńskiej zrobili sobie trampolinę do kariery politycznej. Zwłaszcza Kaczyński. Dla mnie tacy ludzie, to nie ludzie. Ale tylko dlatego, że takich podłych ludzi ziemia nosi, nie można żartować z tych, co zginęli śmiercią tragiczną. Takie żarty, to dodatkowy ból dla ich bliskich. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Cecylia Markiewicz
Wspaniała akcja artystyczna. Wspaniały pomysł malarki Cecylii Malik. Już kiedyś parę jej obrazków na drzewie widziałam. Teraz też obejrzałam wiele. Bardzo mi się podobają. Pozdrawiam!

@ Pan Sławek
Bardzo lubię widzieć w oczach ludzi radość. Jeśli więc jest jakaś okazja, by ludziom dać choć trochę radości, powinniśmy tę okazję wykorzystać do cna. A tak, wespół w zespół, żeby było przyjemniej i weselej! Życie mamy tylko jedno... a potem... Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ta galeria przypomniala mi o pewnej akcji artystycznej. Krakowska malarka Cecylia Malik od 25.wrzesnia 2009
przez caly rok codziennie wspinala sie na inne drzewo. Dobierala stroje ,ktore stawaly sie na drzewie barwnym akcentem.Musiala tez codziennie znalezc kogos kto zrobilby jej zdjecie na drzewie. Tak powstal cykl " 365 drzew" ( " 365 Trees " ).Fotografie byly codziennie zamieszczane na Facebooku. Projekt zyskal wielu
zwolennikow , ktorzy z ciekawoscia oczekiwali kolejnej prezentacji. Calosc mozna obejrzec na www.cecyliamalik.pl
Orginalny projekt mojej imienniczki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na 4 i 5 fotce dokładnie widać bezpieczny masyw tych drzew i nie będzie żadnego problemu. Nawet stado miśków, takich jak ja mogłoby brykać. To porządna niemiecka robota. Kiedyś po takich drzewach małpiszony przemieszczały się nie schodząc na ziemię. Obecnie sami możemy doznać tych wrażeń i nawet wespół w zespół, żeby było przyjemniej i weselej...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Gerard Stenc^
Panie Gerardzie, o nic nie biega. A co to w ogóle za pytanie, ile ja mam lat? Dżentelmen takich pytań kobiecie nie zadaje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc^
  • Gerard Stenc^
  • 13.08.2012 00:16

Pani Halino!O co biega?Ile ma Pani lat?Jestem częstym gościem w okolicach Recklinghausen.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Małgorzata Najda
A nie, Pani Małgorzato, są i małpy, są różne zwierzaki, ale ja akurat uwieczniłam krokodyla. Czemu? Nie wiem.

@ Panie Sławku, a co Pan opowiada, drzewa te z pewnością wytrzymałyby Pańskie "brykanie". Proszę kliknąć w 4 fotkę, to sam Pan zobaczy, że tych dwoje tam do szczupłych nie należy... a jacy szczęśliwi!

@ Gerard Stenc
A co, Polacy zabawy nie lubią? Jeszcze jak lubią. Tyle że za dużo alkoholu wszędzie.
Na drzewo Pan nie wyjdzie? Pewnie Pańscy przodkowie akurat z innej planety pochodzą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlaczego wybrany został krokodyl, a nie np. orangutan, Lepiej pasuje do drzew :).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.