Facebook Google+ Twitter

Czołgami na Warszawę. Turniej World of Tanks już w ten weekend

Najlepsze drużyny e-sportowe przybędą do stolicy, aby rywalizować o sławę i duże pieniądze. Główną bronią są czołgi. Ruszają Mistrzostwa Świata Worlds of Tanks The Grand Finals 2015.

 / Fot. materiały prasowe25 kwietnia rozpoczną się Mistrzostwa Świata Worlds of Tanks The Grand Finals 2015. O 11.30 otwarte zostaną drzwi hali Expo XXI, a na 11.45 planowana jest ceremonia otwarcia. Wstęp oczywiście jest darmowy.

Pierwszego dnia 12 drużyn będzie ze sobą rywalizować w rozgrywkach grupowych, mających wyłonić najlepsze z nich. Zmierzą się one w niedzielę w rozgrywkach pucharowych. Jest o co walczyć, bo pula nagród wynosi aż 300 tys,. dolarów, czyli ponad 1 mln zł.

Na widzów, poza rozgrywkami czeka wiele atrakcji. Fani historii ucieszą się z efektów współpracy organizatora i Muzeum Wojska Polskiego. Są nimi dwa zabytkowe czołgi - T34/85 oraz M4A1 Sherman wraz z załogami. Poza pamiątkowymi zdjęciami, będzie też można dowiedzieć się ciekawych faktów o tych zasłużonych maszynach.

Ponadto, każdy z odwiedzających będzie mógł się zmierzyć z innymi w turniejach 7x7, dzięki 14 komputerom, które znajdą się na oficjalnej wojskowej ciężarówce Wargaming - wydawcy gry.

Oczywiście będzie też można zdobyć cały arsenał różnych gadżetów i sprzętu, zarówno od Wargaming, jak i od GIGABYTE, HyperX, czy Razer.

Dla tych wszystkich, którzy nie będą mogli wybrać się w najbliższych dniach do stolicy, zorganizowane będą transmisje na żywo za pośrednictwem serwisu http://www.twitch.tv/

Czytaj także: Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutuje 19 maja. Zobacz najnowszą reklamę telewizyjną polskiego hitu (wideo)


World of Tanks to wieloosobowa gra zręcznościowa osadzona w realiach II Wojny Światowej. Pozwala wcielić się w dowódcę czołgu i rywalizować z graczami z całego świata.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.