Facebook Google+ Twitter

Czterdziestolatkowie zagrali w tenisa na 40-lecie Libiąża

Obchodzony w tym roku jubileusz 40-lecia nadania praw miejskich Libiążowi był okazją do rozegrania turnieju tenisa ziemnego, zorganizowanego przez Libiąskie Centrum Kultury i Towarzystwo Wspierania Sportu „Sokrates”.

Na kortach Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu im. Solidarności 1980, 26 września rywalizowali zawodnicy w wieku 40 i więcej lat.

Paweł Kasperczyk (z lewej) gratuluje zwycięzcy turnieju / Fot. Paweł SalawaUczestnicy zmagań najpierw rywalizowali w pojedynkach grupowych. Po nich do półfinału awans uzyskało po 2 najlepszych tenisistów z każdej z grup. Ostatecznie w turnieju tryumfował Marek Burliga, a drugie miejsce zajął Paweł Kasperczyk. W meczu o trzecie miejsce Jacek Zamorski pokonał Wojciecha Bałazego. Nagrody dla najlepszych ufundował TWS „Sokrates”, a puchary LCK.

- Dopisała pogoda i nie było najmniejszych przeszkód by tenisowi czterdziestolatkowie mogli w sportowo-rekreacyjny sposób uczcić jubileusz naszego rówieśnika - Miasta Libiąż - skwitował prezes TWS Sokrates Paweł Kasperczyk.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.