Facebook Google+ Twitter

Czternastolatek powiesił się na huśtawce, zmarł na miejscu

Do tragedii doszło w województwie zachodniopomorskim. Czternastolatek powiesił się na huśtawce, na placu zabaw. Prawdopodobną przyczyną samobójstwa chłopca były problemy w szkole.

Jak poinformowało radio RMF FM, czternastolatek powiesił się na huśtawce. Do tragedii doszło na placu zabaw, w okolicach Stargardu Szczecińskiego.

Jak dowiedziało się radio RMF FM, chłopiec miał negatywne oceny z siedmiu przedmiotów. Czternastolatka wychowywała babcia i jego starszy brat. Nastolatek nie zostawił listu pożegnalnego. Prokuratura wyklucza obecność osób trzecich, które mogłyby pomóc chłopcu w odebraniu sobie życia.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Kochani Nasto-! Swiat nie kończy się na ocenach z przedmiotów w szkole! Swiat zna wiele znanych nazwisk, ktorzy mieli slabe lub złe oceny w szkole, a w życiu dalej znakomicie im się powodziło! Upadają systemy polityczne, nauczyciele o konserwatywnych poglądach - na szczęście dla świata - odchodzą na zasłużone lub nie emerytury! Tylko trochę cierpliwości :))

Plac zabaw, jak sama nazwa mówi - jest dla zabaw dziecięcych, dla radości życia, dla wychowania w poszanowaniu życia własnego i innych ludzi : młodych i starszych! Kochajmy życie & szanujmy je u siebie i u innych! Pozdrawiam serdecznie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.