Facebook Google+ Twitter

Cztery pory roku na ziemi skalskiej. Etap letni zakończony. Cz. 2

Zdjęcia nadesłane na konkurs fotograficzny objęty patronatem medialnym Stowarzyszenia Mediów Polskich i serwisu Wiadomości24. Regulamin dostępny na www.kronikarz.org.pl. Etap: Lato, konkursu fotograficznego jest już zamknięty. Wyniki poznamy 21 października 2011 roku.

1 z 15 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Zachód słońca Fot. Patrycja Sarota
Zachód słońca Fot. Patrycja Sarota

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Wyróżnienie, które ufundowało Stowarzyszenie Mediów Polskich w Warszawie nie jest wyróżnieniem organizatorów,otrzymał Pan dyplom i inne upominki od sponsorów. Reszta to już Pana konfabulacja i absurdalna do granic mojej wyobraźni. [kasuj]

Komentarz został ukrytyrozwiń
WsWspólorganizator konkursu
  • WsWspólorganizator konkursu
  • 29.09.2011 16:46

Regulamin konkursu: http://kronikarz.org.pl/wydarzenia/polska/1927-cztery-pory-roku-na-ziemi-skalskiej-etap-lato-konkurs-fotograficzny-pod-patronatem-w24-
Panie Michale dlaczego posługuję się Pan oszczerstwami zamiast po prostu, jeżeli ma Pan dowody iść na policję lub do prokuratury.Tak by było rozsądniej niż opluskwiać organizatorów, a najlepiej by było dokładnie przeczytać regulamin i nie myśleć ,że organizatorzy będą za fotografię nagradzali samochodem czy co sobie wymyśli uczestnik konkursu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Michał Piorun
  • Michał Piorun
  • 27.09.2011 21:01

Jestem laureatem głównej nagrody etapu wiosna oraz wyróżnienia etapu zima. Cały ten konkurs to czyste oszustwo ze strony organizatorów. Nigdy nie dostałem nagrody za wyróżnienie, którą był pobyt weekendowy dla 2 osób w Krakowie. Natomiast nagrodą za pierwsze miejsce była książka "Biblia dziennikarstwa", album i ... długopis. Zostałem potraktowany jak przedszkolak, a myślałem że to poważny konkurs, pod poważnym patronatem i poważni organizatorzy. W tym przypadku zwracam się z apelem o usunięcie ze stron www moich zdjęć i wszelkich danych osobowych.

Ps. zająłem również 5 miejsce w etapie wiosna, tylko po co, skoro nie było za to nawet dyplomu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.