Facebook Google+ Twitter

Cztery pory roku na ziemi skalskiej. Etap letni zakończony. Cz. 3

Zdjęcia nadesłane na konkurs fotograficzny objęty patronatem medialnym Stowarzyszenia Mediów Polskich i serwisu Wiadomości24. Regulamin dostępny na www.kronikarz.org.pl. Etap: Lato, konkursu fotograficznego jest już zamknięty. Wyniki poznamy 21 października 2011 roku.

1 z 14 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Zamkowe widoki Fot. Kamil Janicki
Zamkowe widoki Fot. Kamil Janicki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Michał Piorun
 • Michał Piorun
 • 29.09.2011 21:57

Ps. Konfabulacja? To proszę powiedzieć co było nagrodą za wyróżnienie dla mnie w pierwszym etapie konkursu?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Michał Piorun
 • Michał Piorun
 • 29.09.2011 21:11

Konfabulacja akurat mnie nie dotyczy. Jestem realistą, nie mającym problemów z pamięcią, a moje wypowiedzi to nie wymyślone bzdury, tylko fakty. Czyżby najlepszą obroną był atak?! Bardzo proszę o usunięcie wszelkich moich danych ze stron www.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak to z konkursami bywa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wyróżnienie, które ufundowało Stowarzyszenie Mediów Polskich w Warszawie nie jest wyróżnieniem organizatorów,otrzymał Pan dyplom i inne upominki od sponsorów. Reszta to już Pana konfabulacja i absurdalna do granic mojej wyobraźni. [kasuj]

Komentarz został ukrytyrozwiń
Współorganizator konkursu
 • Współorganizator konkursu
 • 29.09.2011 16:40

Regulamin konkursu: http://kronikarz.org.pl/wydarzenia/polska/1927-cztery-pory-roku-na-ziemi-skalskiej-etap-lato-konkurs-fotograficzny-pod-patronatem-w24-
Panie Michale dlaczego posługuję się Pan oszczerstwami zamiast po prostu, jeżeli ma Pan dowody iść na policję lub do prokuratury.Tak by było rozsądniej niż opluskwiać organizatorów, a najlepiej by było dokładnie przeczytać regulamin i nie myśleć ,że organizatorzy będą za fotografię nagradzali samochodem czy co sobie wymyśli uczestnik konkursu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Michał Piorun
 • Michał Piorun
 • 29.09.2011 15:19

Każdy konkurs powinien mieć jasny i czytelny regulamin i nie powinno się go łamać, jak to zrobiono kilkakrotnie podczas pierwszej i drugiej edycji. Nie wolno również oszukiwać, obiecując nagrody i ich nie dając. Całą tą sprawą powinna zająć się policja, tym bardziej że posiadam dowody na to kłamstwo, które zresztą sami publikowaliście na łamach stron www. Co do konkursu, to już sama nazwa "konkurs" rozbudza żądzę zdobycia "czegoś", i o to w tym chodzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Grzegorz Kowalik
 • Grzegorz Kowalik
 • 29.09.2011 09:27

Odpowiedż dla Michała Pioruna.

P. Michale. Głównym celem tego konkursu nie jest rozdawanie nagród - które pewnie w pierwszym etapie były zbyt duże i u niektórych rozbudziły żądze ich zdobycia, przesłaniając prawdziwe sedno konkursu. Za pierwsze miejsce w etapie wiosna -gdzie nagrody fundowało Centrum Kultury- dostał Pan "Biblię dzienikarstwa", album fotograficzny "Światłoczuły" Tomka Sikory i ...długopis Parkera od Burmistrza Skały.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Michał Piorun
 • Michał Piorun
 • 27.09.2011 21:59

Jestem laureatem głównej nagrody etapu wiosna oraz wyróżnienia etapu zima. Cały ten konkurs to czyste oszustwo ze strony organizatorów. Nigdy nie dostałem nagrody za wyróżnienie, którą był pobyt weekendowy dla 2 osób w Krakowie. Natomiast nagrodą za pierwsze miejsce była książka "Biblia dziennikarstwa", album i ... długopis. Zostałem potraktowany jak przedszkolak, a myślałem że to poważny konkurs, pod poważnym patronatem i poważni organizatorzy. W tym przypadku zwracam się z apelem o usunięcie ze stron www moich zdjęć i wszelkich danych osobowych.

Ps. zająłem również 5 miejsce w etapie wiosna, tylko po co, skoro nie było za to nawet dyplomu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piękne i malownicze !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.