Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8702 miejsce

"Cztery pory roku na ziemi skalskiej" - etap "Zima" zakończony

Zorganizowany przez redakcję serwisu www.kronikarz.org.pl, Kronikę Miasta i Gminy Skała i centrum kultury, sportu i rekreacji w Skale etap zimowy konkursu fotograficznego został rozstrzygnięty.

Z lewej strony Piotr Łotocki z Krakowa zdobywca I miejsca i notebooka Asuss / Fot. Archiwum www.kronikarz.org.pl fot.Robert CieślikKonkurs fotograficzny "Cztery pory roku na ziemi skalskiej" - etap "Zima" zorganizowany pod patronatem medialnym Wiadomości24.pl i Stowarzyszenia Mediów Polskich, a objęty patronatem honorowym Przewodniczącej Rady Miejskiej w Skale Jolanty Penkali i burmistrza Miasta i Gminy Skała Tadeusza Durłaka został uroczyście podsumowany wręczeniem nagród 14 maja 2011 roku.

W gościnnej sali Domu Kultury w Skale przy kawie, herbacie i ciastach spotkało się kilkudziesięciuI miejsce - Fotografia Zimowa mgła nad Prądnikiem / Fot. Archiwum www.kronikarz.org.pl Fot.Piotr Łotocki zainteresowanych konkursem fotografujących i internautów głosujących na najlepsze ich zdaniem zdjęcia. Nadesłane zdjęcia ocenili Robert Cieślik - fotografik i przyrodnik, Sławomir Orłowski – fotoreporter i współpracownik W24 oraz Piotr Żyła - fotoreporter i współpracownik W24.

II miejsce - Mgła nad Doliną Prądnika / Fot. Archiwum www.kronikarz.org.pl Fot.Marcin KatarzyńskiI miejsce (30 pkt na 30 możliwych) zajął Piotr Łotocki z Krakowa, który otrzymał III miejsce Martwa natura / Fot. Archiwum www.kronikarz.org.pl Fot.Tomasz Mrozowskidyplom, notebook Asuss i kwartalnik „Fotografia”, II miejsce z 27 pkt zajął Marcin Katarzyński z Grodziska, nagrodzony dyplomem, „Biblią dziennikarstwa” i kwartalnikiem „Fotografia”, III miejsce z 26 pkt dla Tomasza Mrozowskiego z Gliwic. Nagrodę specjalną - dwuosobowy weekend w hotelu ”Krakus” i dyplom zdobył Michał Piorun z Włoszczowej. Nagrodę Burmistrza Skały – aparat fotograficzny - dla jednego z najmłodszych uczestników konkursu otrzymała Angelika Hanarz z Barbarki.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, nagrody książkowe i rzeczowe ufundowane przez sponsorów. Niespodzianką było rozlosowanie wśród widzów aparatu fotograficznego, który wylosowała Marta Cader ze Szkoły Podstawowej w Skale oraz dwuosobowych zaproszeń do bezpłatnego zwiedzania Ekspozycji Przyrodniczej, Jaskini Łokietka, Jaskini Ciemnej i Baszty Zamku w Ojcowie, które otrzymali Mateusz Grudnik, Paulina Bałazy i Klaudia Katarzyńska. Organizatorzy zapraszają fotografujących do udziału w etapach - Wiosna, Lato, Jesień. Regulamin konkursu na stronie www.kronikarz.org.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Pozyteczna i cenna inocjatywa. pozdrawiam organizatorow i uczestnikow, gratulacje dla zwycięzcow!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.