Facebook Google+ Twitter

"Cztery pory roku na ziemi skalskiej" - konkurs fotograficzny

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-01-20 08:55

W gminie Skała ogłoszono konkurs "Cztery pory roku na ziemi skalskiej w fotografii". W konkursie mogą wziąć udział amatorzy fotografii z całej Polski. Konkurs jest czteroetapowy: zima, lato, wiosna, jesień.

Zima W Ojcowskim Parku Narodowym / Fot. Arch.www.kronikarz.org.pl Fot.R.CieślikPrzedmiotem fotografii powinny być krajobrazy, zabytki, urokliwe miejsca lub ciekawe obiekty lokalnej flory i fauny ziemi skalskiej. Konkurs jest otwarty dla wszystkich fotografujących amatorów. Na konkurs w każdym etapie można nadesłać 5 fotografii w dowolnej technice. Prace należy nadsyłać jedynie pocztą elektroniczną przez internet na adres „Kronikarza”: fotokronikarz@gmail.com w formacie JPG o wymiarach 1200x1600 pikseli, w formie załączników do listu elektronicznego. W treści maila należy podać: tytuł pracy, imię i nazwisko autora, adres autora, telefon kontaktowy, komentarz do zdjęcia, nazwę fotografowanego obiektu, miejsce wykonania zdjęcia, oświadczenie o posiadaniu praw autorskich do zdjęć. Organizatorzy przewidują jedną nagrodę główną na każdym etapie i Grand Prix dla najlepszego uczestnika 4 etapów. Po zakończeniu czwartego etapu głosami internautów zostanie przyznana nagroda specjalna.

Wszyscy laureaci zostaną powiadomieni o werdykcie jury w każdej edycji drogą elektroniczną. Nagrody zostaną wręczone autorom podczas otwarcia wernisażu wystawy fotograficznej w Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Skale. Prace zakwalifikowane do udziału w wernisażu muszą być powtórnie nadesłane przez uczestników w formacie JPG o wymiarach minimum 2000x3000 pikseli. Zalecane jest, aby uczestnicy wernisażu wykonywali pod swoim nadzorem odbitki na wystawę. Format zdjęć poda organizator wernisażu drogą elektroniczną.

Patronat medialny nad konkursem objęło Stowarzyszenie Mediów Polskich, a patronat honorowy nad konkursem przyjęli: przewodnicząca Rady Miejskiej W skale Jolanta Penkala i burmistrz miasta Skała Tadeusz Durłak. Regulamin konkursu dostępny na stronie: http://kronikarz.org.pl/odbierz-nagrode/148-foto/1473-regulamin-konkursu-fotograficznego-cztery-pory-roku-na-ziemi-skalskiej

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.