Facebook Google+ Twitter

Cztery pory roku na ziemi skalskiej - konkurs fotograficzny pod patronatem W24

Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Skale, serwis "Kronikarz" i "Miesięcznik społeczno - kulturalny w Skale" ogłosiły konkurs fotograficzny "Cztery pory roku na ziemi skalskiej". Patronat medialny przyjęło Stowarzyszenie Mediów Polskich i serwis Wiadomości24.pl.

Logo Stowarzyszenia Mediów Polskich / Fot. SPMPrzedmiotem fotografii powinny być krajobrazy, zabytki, urokliwe miejsca lub ciekawe obiekty lokalnej flory i fauny ziemi skalskiej. Konkurs jest otwarty dla wszystkich fotografujących amatorów.

Na konkurs w każdym etapie można nadesłać 5 fotografii w dowolnej technice. Prace należy nadsyłać jedynie pocztą elektroniczną przez internet na adres: fotokronikarz@gmail.com w formacie JPG o wymiarach 1200x1600 pikseli, w formie załączników do listu elektronicznego. W treści maila / listu elektronicznego należy podać: tytuł pracy, imię i nazwisko autora, adres autora, telefon kontaktowy, komentarz do zdjęcia, nazwę fotografowanego obiektu, miejsce wykonania zdjęcia, oświadczenie o posiadaniu praw autorskich do zdjęć.

Winieta W24 / Fot. W24Organizatorzy przewidują jedną nagrodę główną na każdym etapie i Grand Prix dla najlepszego uczestnika 4 etapów. Po zakończeniu czwartego etapu głosami internautów zostanie przyznana nagroda specjalna.

Zapraszamy do etapu: Lato, którego rozstrzygnięcie kolejnych etapów nastąpi
21.10.2011r.,prace należy nadsyłać do 21.09.2011r. Laureaci zostaną powiadomieni o werdykcie jury drogą elektroniczną.

Organizatorzy przewidują jedną nagrodę główną na każdym etapie i Grand Prix dla najlepszego uczestnika 4 etapów. Po zakończeniu czwartego etapu głosami internautów zostanie przyznana nagroda specjalna. Nagrody zostaną wręczone autorom podczas otwarcia wernisażu wystawy fotograficznej w Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Skale.

Baszta zamku w Ojcowie Z archiwum: www.kronikarz.org.pl / Fot. Robert CieślikPrace zakwalifikowane do udziału w wernisażu muszą być powtórnie nadesłane przez uczestników w formacie JPG o wymiarach minimum 2000x3000 pikseli. Zalecane jest, aby uczestnicy wernisażu wykonywali pod swoim nadzorem odbitki na wystawę. Format zdjęć poda organizator wernisażu drogą elektroniczną.Patronat medialny nad konkursem objęło Stowarzyszenie Mediów Polskich i redakcja Wiadomości24.pl, a patronat honorowy nad konkursem przyjęli" przewodnicząca Rady Miejskiej Skały Jolanta Penkala i burmistrz miasta Skała Tadeusz Durłak.

Regulamin konkursu dostępny na stronie: Kronikarz.org.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Przejeżdżając przez ziemię skalską i Ojców zabierz z sobą aparat fotograficzny,zrób ciekawe zdjęcie, prześlij na adres : fotokronikarz@gmail.com i możesz się stać właścicielem laptopa,netbooka lub innej cennej nagrody.Życzę Ci tego !.Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Urokliwe miejsce na zdjęciu;)) Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.