Facebook Google+ Twitter

Cztery remonty zatkają miasto

  • Źródło: Nasze Miasto
  • Data dodania: 2010-02-02 10:54

Kiedy dokładnie czekają nas największe wiosenne remonty? Rondo Reagana: kwiecień-wrzesień pl. Społeczny: marzec-lipiec Średzka: maj-październik Armii Krajowej: marzec-sierpień.

Choć zima trwa w najlepsze, miejscy urzędnicy już szykują duże remonty, które czekają nas wiosną tego roku. Miejsca, które odwiedzą drogowcy, oznaczają, że kierowcy mogą być pewni korków. W planach są bowiem prace na placach Grunwaldzkim i Społecznym oraz ulicach Średzkiej i Armii Krajowej. - Część to naprawy, jak na placu Społecznym, a część, jak praca na Świeradowskiej i Armii Krajowej, to roboty związane z programem naprawy nawierzchni ulic - wyjaśnia Krzysztof Kubicki z Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta.

Najpilniejszy jest remont estakad na pl. Społecznym. Od tygodnia zaostrzono tam zakaz wjazdu dla ciężarówek. Na estakadę prowadzącą od strony mostu Grunwaldzkiego w kierunku ul. Traugutta nie mogą wjeżdżać auta ważące ponad 3,5 tony. Po remoncie to ograniczenie pozostanie. Ale i tak konieczne jest zabezpieczenie istniejącej konstrukcji mostu. Tak, żeby wytrzymała ona jak najdłużej. Trzeba tam wzmocnić podpory, wymienić bariery i zabezpieczyć odkryte zbrojenia.

-----
Bartłomiej Knapik

Czytaj więcej: http://wroclaw.naszemiasto.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.