Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11722 miejsce

Czubaszek do Cejrowskiego: Gdybym miała takiego syna, to bym się powiesiła

"Przepraszam, gdyby mi się trafił taki synek jak Wojciech Cejrowski, to bym się chyba powiesiła" - powiedziała Maria Czubaszek w programie Moniki Richardson.

Jest to odpowiedź na słowa Cejrowskiego o Czubaszek. Podróżnik znany z katolickich poglądów, wezwał do bojkotu jej osoby: "W tak radykalnej sytuacji należy gnijącą śliwkę usunąć z kosza, by nie zgniły inne zdrowe. Pani Czubaszek nie należy zapraszać, ją należy wypraszać. Omijać milczeniem. Nie chodzić do miejsc, w których jest gościem, zmieniać kanał na którym gada. Można się za nią modlić" - mówił, cytowany przez Polskie Radio.

Cała sprawa zaczęła się od wywiadu z Czubaszek w Radiu TOK FM, w którym przyznała, że dwa razy skorzystała z zabiegu aborcji i czuje się z tym dobrze, ponieważ nigdy nie przepadała za dziećmi.

Teraz powtórzyła swoje tezy: "Są kobiety które nie mają instynktu macierzyńskiego. Ja nigdy nie czułam, nie chciałam przedłużać rodu. Dzieci należy rodzić, pod warunkiem, że będą chciane oraz kochane" - tłumaczyła, cytowana przez dziennik.pl.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

leming
  • leming
  • 23.03.2012 08:14

,,katolik,,cejrowski to pasozyt narodu polskiego szkodzacy wiernym i bogobojnym katolikom.nie chcemy z nim miec nic wspolnego i wstydzimy sie za jego glupie wypowiedzi

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jadzia Ku
  • Jadzia Ku
  • 23.03.2012 01:17

@eugenia -znowu ci odbija Edwinie

Komentarz został ukrytyrozwiń
hanka
  • hanka
  • 22.03.2012 23:01

POPIERAM PANIA MARIE ZA ODWAGE I ZA PRAWDE !!!!!!!!! A TY CEJROWSKI JESTES CZLOWIEKIEM WREDNYM I ZAROZUMIALYM !!!!!!!!!!!!!!! I ODCZEP SIE OD PANI MARII !!!!!! PANI MARIO POZDRAWIAM SERDECZNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 22.03.2012 18:48

cejrowski byłby do przełkniecia tylko ta jego fanatyczna religilność i wywyzszanie katolicyzmu nad wszystko to jest chore...

Komentarz został ukrytyrozwiń
no Nie
  • no Nie
  • 22.03.2012 17:34

@ Ten No Nie , to pisowski podszywacz pod cudze nicki [ 15:45 ] ohyda !

Komentarz został ukrytyrozwiń
eugenia
  • eugenia
  • 22.03.2012 16:37

@No Nie 15:46
Wielokrotnie mówiono Ci że jesteś taki sam chuj jak Cejrowski. Obu was zrobiono palcem ! Panią Czubaszek to cmoknij w małe wargi sromowe. Pani Czubaszek z rozpaczy chce się wieszać a powinno się zajebać na amen takich synów łotrów. Takich cymbałów tobie i Cejrowskiemu podobnych. Jesteście hit kutasami ! Cejrowski się nie rozmnaża bo mu w jajach wiatr hula i z rozmnażania nic, a nic. A Ty ? Pewnie prącia nie masz - zabrakło !

Komentarz został ukrytyrozwiń
mikołajek
  • mikołajek
  • 22.03.2012 16:23

Pani Maria Czubaszek jednych zachwyca innych mierzi.
Można też być wobec pani Marii indyferentnym. Optuję za tym ostatnim.
Mk

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 22.03.2012 16:19

@ Malwinko - zdejm papiloty ,prześpij się ze dwie godziny ,a pózniej spróbuj coś mądrego naskrobać ! Powodzenia!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Malwina Loska
  • Malwina Loska
  • 22.03.2012 16:13

@ Panie Radosławie , dlaczego pan napisał coś [ przedrukował , zmanipulował ] wyrwane z kontekstu ? Liczysz na te dwie stówy ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
No Nie
  • No Nie
  • 22.03.2012 15:46

Czubaszek??, Czubaszek???.... aaaa szkoda że jej mamusia nie wyskrobała ,tak jak ona wyskrobała za młodu....