Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2844 miejsce

"Czuję się bardzo szczęśliwa"- wywiad z Dorotą Czają-Bilską

Dorota Czaja ukończyła Warszawską Szkołę Baletową, a następnie Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina.

Dorota Czaja / Fot. Z archiwum rodzinnego Doroty CzajaZnana telewidzom jako popularna tancerka z programów m.in. "Jaka to melodia", "Co nam w duszy gra", "Europa da się lubić", a także z "Kabaretowego Klub Dwójki" i "Must be the music". Przez kilka lat występowała w paryskim kabarecie "Lido". Brała udział w wielu międzynarodowych pokazach mody.

Dorota zdobyła także wiele tytułów miss piękności. Zdobyła tytuł "Miss Polski Nastolatek", oraz została II-wice "Miss Polonia", a także była choreografem i jurorem konkursu "Miss Polski Nastolatek 2010" i "Miss Polski Nastolatek 2011".

Jej debiut w roli prowadzącej programu "Przymierzalnia", produkowanego przez Canal+ był jej kolejnym sukcesem.

Dorota Czaja- Bilska. Zdjęcie prywatne / Fot. Z archiwum rodzinnego Doroty Czaja/ z albumu autorkiJest kobietą bardzo ambitną i doskonale wie, czego chce. W 2011 r. rozpoczęła studia magisterskie w kierunku aktorskim. Zdobyła popularność w serialu "Tancerze" (grała Sylwię Szymanowską). Dorota w chwili obecnej gra w popularnym serialu pt: "Pierwsza Miłość" (jako Iwona Krawiec), emitowanym w telewizji Polsat.

Beata Traciak:Jest Pani jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Czy sława Pani nie przeszkadza w życiu codziennym?

Dorota Czaja- Bilska: Dopiero raczkuję w zawodzie aktorki, więc nie dostrzegam jeszcze zjawisk, które przeszkadzałyby mi na co dzień. Owszem, spotykam się z uśmiechem, miłą rozmową, a czasami prośbą o wspólne zdjęcie lub autograf, ale zdecydowanie nie nazwałabym tego sławą.

Jestem pod wrażeniem roli Sylwii w serialu "Tancerze". Czy to Pani ulubiona rola?

- Do tej roli mam i zawsze będę miała ogromny sentyment, bo dzięki niej zaczęła się moja przygoda z aktorstwem. Na początku obawiałam się postaci Sylwii, bo to był mój debiut aktorski, a postać była wyjątkowo skomplikowana. Z czasem jednak zrozumiałam ją, jej życie, jej motywy i ponad wszystko doceniłam wyzwania, jakie stawiała przede mną jako początkującą aktorką.

Czy uważa Pani, że osiągnęła sukces?

Dorotka promienieje. Jest w piątym miesiącu ciąży i jest szczęśliwą przyszłą mamą i żoną / Fot. Z archiwum rodzinnego Doroty Czaja/ z albumu autora- Życiowy na pewno. Mam osoby, na które zawsze mogę liczyć i które bardzo mnie kochają. Dla mnie w życiu to jest najważniejsze. Jeżeli chodzi o sprawy zawodowe, to jedno jest pewne - cieszę się z małych rzeczy, więc mogłabym powiedzieć, że za mną wiele małych sukcesów.

Czy bliższy jest Pani taniec, czy aktorstwo? Według mnie jest to świetne połączenie,
tzn. tancerki i aktorki
.


- Uważam, że te pojęcia są sobie bardzo bliskie. Obie formy artystyczne mają za zadanie przekazywać emocje. Na tę chwilę śmiało mogę powiedzieć, że bliższe jest mi aktorstwo i to z nim wiążę plany na przyszłość. Serial "Tancerze" umożliwił mi natomiast połączenie tego, nad czym pracowałam od najmłodszych lat, czyli tańca z nową dla mnie profesją, która okazała się ogromnym wyzwaniem, ale również źródłem dużej satysfakcji.

Czy może Pani powiedzieć czytelnikom coś na temat życia rodzinnego? Jeśli nie, to pomijamy temat.

- Czuję się bardzo szczęśliwa. Mam wspaniałą rodzinę, wymarzonego męża, a w drodze owoc naszej miłości.

Zdjęcie Doroty z mężem- Grzegorzem i Zbigniewem Wodeckim z uroczystej imprezy 80-tych urodzin Jerzego Hoffmana / Fot. Z albumu autorki/ z archiwum Zbigniewa WodeckiegoCo chciałaby Pani powiedzieć czytelnikom na zakończenie krótkiego wywiadu?

- Zapraszam wszystkich na moją stronę internetową www.dorotaczaja.pl oraz na profil www.facebook.com/DorotaCzaja. Tam na bieżąco staram się dzielić swoimi kolejnymi projektami, a także małymi, codziennymi szczęściami. Przesyłam uśmiechy!

Dziękuję!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Pozdrawiam Panią Dorotkę i jej męża - Grzegorza. Tak wiem, że na link był już wywiad z artystką, ale "rozmów" z nią nigdy za wiele:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ponad miesiąc temu był już wywiad z Dorotą Czają-Bilską

link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sympatyczna rozmowa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.